Central electric Coding kısmında hata

MST42

Üye
İsim
Mustafa Küçükcivil
Araç
Golf 7 Highline
Merhabalar. Golf 2017 aracımda otomatik far anahtarı sensörü kodlaması için central electric > Coding > Long coding aşamasından sonra byte 00 da ekranda uyarı alıyorum. Diğer byte lar tamamen boş herhangi bir kodlama yapamıyorum. Sorun neden olabilir?

Kabloyu başka araçta denedimiz mi?

Bahsettiğim sorun bu. Nedenini bilen varmıdır.

Ekli dosyalar

• 715128BE-79F8-414E-BCD0-23EE6C909207.jpeg
    715128BE-79F8-414E-BCD0-23EE6C909207.jpeg
    298.3 KB · Görüntüleme: 33
2017 model ve sonrası araçlarda bcm için gerekli kodlamalar adaptasyon kanallarından yapılıyor diye biliyorum.

Merhabalar. Golf 2017 aracımda otomatik far anahtarı sensörü kodlaması için central electric > Coding > Long coding aşamasından sonra byte 00 da ekranda uyarı alıyorum. Diğer byte lar tamamen boş herhangi bir kodlama yapamıyorum. Sorun neden olabilir?
Adaptasyonda ilgili alanları bulup set etmeniz gerekli. makyajlı kasada Coding kısmı boş.

2017 model ve sonrası araçlarda bcm için gerekli kodlamalar adaptasyon kanallarından yapılıyor diye biliyorum.
O zaman bana far sensörünün kodlanması için adaptasyonda neler yapmam gerektiği lazım :)

Ozelden team verin kodlayalim hocam
Şu an kullandığım bilgisayar çok sıkıntılı. Vcds ile anca baş ediyor. İnternet bağlantısı yok bu cihazın. Asıl bilgisayarım da serviste. Uzaktan bağlantı şu an için imkansız maalesef.

Adaptasyonda ilgili alanları bulup set etmeniz gerekli. makyajlı kasada Coding kısmı boş.
Otomatik far için bahsettiğiniz alan hangileri adaptasyonda.

3 gündür aynı sorunla uğraşıyorum. Işık sensörünü adaptasyondan nereden açacağımı söyleyecek kimse yokmu?

Ekli dosyalar

• E4AB6266-81EA-4D4A-A7C4-0EA33E9AB5B3.jpeg
    E4AB6266-81EA-4D4A-A7C4-0EA33E9AB5B3.jpeg
    130.6 KB · Görüntüleme: 28
3 gündür aynı sorunla uğraşıyorum. Işık sensörünü adaptasyondan nereden açacağımı söyleyecek kimse yokmu?
forumdaki konular arasında olması lazım. Ezbere aklında tutmaz kimse bu bilgiyi. Forumdaki yağmur sensörü konularını iyice dolaşın.

forumdaki konular arasında olması lazım. Ezbere aklında tutmaz kimse bu bilgiyi. Forumdaki yağmur sensörü konularını iyice dolaşın.
Arama yaparken sıkıntı şu, aradığım kelime dışında herşey çıkıyor aradığım şey çıkmıyor 😊

Biraz daha araştırayım ben teşekkürler.

Geri
Üst Alt