ÇİFT U LED

@MSESis farıyla daha hoş duruyor hocam birde kodlama yaparsanız amerikan parklara tadından yenmez bi hâl alıyor [emoji4]
Görüntü muazzam ama ben o miktar ile buzdolabı ve çamaşır makinesi alarak hakkımı kullandım hocam :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@MSESis farıyla daha hoş duruyor hocam birde kodlama yaparsanız amerikan parklara tadından yenmez bi hâl alıyor [emoji4]
Ayrıca ben olsam sis rahatsız etmiyor ise ve Led değilse lede çevirerek parlaklıkları eşit olacak şekilde gündüz farı olarak kodlardım sisleri :)

@MSESizin tercihiniz daha kullanışlıymış hocam :)  

Sisler led değil, led yapmayı düşündüm fakat sis farı demek siste görmemiz için özel bi far olarak düşündüm yani led yaparsam sisli havada sis farının özelliğini verirmi tam bilmiyorum bi sıkıntı olur demişler bi olmaz anlayamadım :)  Eğer yaptırırsam bigün kodlama işini bilen usta biriyle irtibata geçip yapabilirim ayrıca kodlamayı öğretmesinide isteyeceğim çok merak ettiğim konulardan birisidir :D  

@MSESizin tercihiniz daha kullanışlıymış hocam [emoji4] Sisler led değil, led yapmayı düşündüm fakat sis farı demek siste görmemiz için özel bi far olarak düşündüm yani led yaparsam sisli havada sis farının özelliğini verirmi tam bilmiyorum bi sıkıntı olur demişler bi olmaz anlayamadım [emoji4] Eğer yaptırırsam bigün kodlama işini bilen usta biriyle irtibata geçip yapabilirim ayrıca kodlamayı öğretmesinide isteyeceğim çok merak ettiğim konulardan birisidir [emoji3] 
Sis farının önemi konusunda haklısınız hocam. Havaların güzel olduğu şu günlerde bu dediğim uygulama yapılabilir. Zaten sis farlarını değiştirmek çok basit. Sonbahar kış aylarında halojene dönülür. Bende şuan Led takılı. Halojenler de bagajda duruyor.

Ayrıcs ben gti'da sis farı olduğunu bilmiyordum sayenizde öğrendim Üçünü de DRL sanıyordum :)

Kodlama konusunda da eğer bir kablo edinebilirseniz forumda bu işi bilen tüm hocalarım sizlere yardımcı olabilmek için can atıyordur emin olabilirsiniz :)

@MSEMaddi açıdan durumu düzelttiğim zaman düşündüğüm bi konu hocam bi kablo şart hergün yeni bir yazılım görüyorum ve hepsi ayrı güzel, alacağım bir kablo :)

Merhba arkşlar  u led olan kısımların teknik çizimlerini yada ölçülerini nerden bulabılırım . Ornk Resimdeki  gibi   2. Resimdeki  gıbıu led yapılabılir dendi cinli bi firma ;)   

IMG_1760.PNG.jpg

IMG_1811.PNG.jpg

arkadaşlar ufak bi kaza yaptım. sol far ve tampon kırıldı. hazır değişmişken halojenin üzerine biraz daha para koyup bende bu çift uled lerden düşünüyorum. tavsiye edebileceğiniz bir marka ve satıcı varmı. türkiye içi. aşağıdaki ürün nasıldır,

hangisi daha mantıklı olur.

muayenede sorun çıkarmı,

ön panjur değişmesi gerekiyormu?

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-vw-golf-7-2012-2016-r-cift-u-led-far-takimi-beyaz-garage-408404637/detay/

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-vw-golf-7-gti-cift-u-led-far-takimi-beyaz-garage-409945509/detay/

arkadaşlar ufak bi kaza yaptım. sol far ve tampon kırıldı. hazır değişmişken halojenin üzerine biraz daha para koyup bende bu çift uled lerden düşünüyorum. tavsiye edebileceğiniz bir marka ve satıcı varmı. türkiye içi. aşağıdaki ürün nasıldır,
hangisi daha mantıklı olur.
muayenede sorun çıkarmı,
ön panjur değişmesi gerekiyormu?
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-vw-golf-7-2012-2016-r-cift-u-led-far-takimi-beyaz-garage-408404637/detay/
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-vw-golf-7-gti-cift-u-led-far-takimi-beyaz-garage-409945509/detay/
Panjur değişimi size kalmış hocam. Gti takarsanız değişim iyi olur.

Gecmis olsun oncelikle Hocam. Her ikiside guzel duracaktir ama benim tercihim de GTi olurdu. [emoji1]

Gecmis olsun oncelikle Hocam. Her ikiside guzel duracaktir ama benim tercihim de GTi olurdu.
emoji1.png
sağolun hocam. gti olunca tamponda değişiyor sanırım. mevcut tampon tamir edilecek. far işine karar veremedim. araştırıyorum. çıkma far 250-300 civarı tek. sıfırı 600-700 tek. 1650 veya 2250 verdiğine değermi, ilerde sorun çıkarmı. çıkarsa muhatap yok. muayene temmuz sonunda, orada sorun olurmu vs. insanın aklını kurcalıyor.

@ft19 hocam geçmiş olsun bende birkaç gündür çift u araştırdım karşıma aşağıdaki ilan çıktı satıcı arkadaşla konuştum sinyaller led ve kayar şekilde çalışıyor iki tip varmış elinde birisi bi xenon ampül tipi d2s dedim vizede ampülü değiştiremem o zaman 9000 lümen led xenon takalım vizede sorun olmaz dedi , diğer seçenek ise tek mercek bunlara kısalara H7 xenon takarız uzunlarada led xenon takarız dedi ilandaki fiyat boş far için doluluğa göre 2000-2100 gibi kararsız kaldım siz ne dersiniz arkadaşlar

Golf 7 Cift U Led Sinyalli Oem Led Far
İlan No: 402983885
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-golf-7-cift-u-led-sinyalli-oem-led-far-402983885/detay

@ft19 hocam geçmiş olsun bende birkaç gündür çift u araştırdım karşıma aşağıdaki ilan çıktı satıcı arkadaşla konuştum sinyaller led ve kayar şekilde çalışıyor iki tip varmış elinde birisi bi xenon ampül tipi d2s dedim vizede ampülü değiştiremem o zaman 9000 lümen led xenon takalım vizede sorun olmaz dedi , diğer seçenek ise tek mercek bunlara kısalara H7 xenon takarız uzunlarada led xenon takarız dedi ilandaki fiyat boş far için doluluğa göre 2000-2100 gibi kararsız kaldım siz ne dersiniz arkadaşlar

Golf 7 Cift U Led Sinyalli Oem Led Far
İlan No: 402983885
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-golf-7-cift-u-led-sinyalli-oem-led-far-402983885/detay
sağolun hocam.

fiyat iyiymiş. 1 yılda garanti veriyor, tabi nasıl bir garanti muamma. sanırım aynısı yukarıda verdiğim linkte 2299tl.

sağolun hocam.
fiyat iyiymiş. 1 yılda garanti veriyor, tabi nasıl bir garanti muamma. sanırım aynısı yukarıda verdiğim linkte 2299tl.
Tabiki garanti muamma aliexprestekilerde de 1 yıl garanti yazıyor ama dolar artınca fiyatlar aynı orda da en azından bunda gümrük derdi yok muhattap olacağın birileri var

satıcının bizden olması avantaj. çinden getirip sıkıntı çekme riskine gerek yok bence.

Geri
Üst Alt