Yıllık periyodik bakım

İsim
Atakan
Araç
Golf 5 1.4 TSI
Arkadaşlar merhabalar,

Öncelikle golf ümüzde 1.yilim doluyor 1.4 tsi manuel, o sebeple de periyodik bakim icin istanbul ici hem uygun hem de güvenebilecegim yerler soracagim sizlere.

Bosch car dan fiyat aldim yağ, yağ filtresi, hava ve polen 2200 tl ediyor bunun gereksiz fazla oldugunu dusunuyorum. (600 tl de iscilik dahilmiş, 600??).

Ayrica sordugumda shell motor yağı kullandiklarini ogrendim.

Simdi değerli golf tutkunlari, istanbul icinde önerebileceğiniz yerlerin ismini almak istiyorum ve de tavsiye motor yağınız nedir? Castrol magnatec, edge, shell, motul vs? Castrol dusunuyorum ama siz ne dersiniz?

Sağ olun simdiden ve mutlu hafta sonlari hepimize..

Arkadaşlar merhabalar,

Öncelikle golf ümüzde 1.yilim doluyor 1.4 tsi manuel, o sebeple de periyodik bakim icin istanbul ici hem uygun hem de güvenebilecegim yerler soracagim sizlere.

Bosch car dan fiyat aldim yağ, yağ filtresi, hava ve polen 2200 tl ediyor bunun gereksiz fazla oldugunu dusunuyorum. (600 tl de iscilik dahilmiş, 600??).

Ayrica sordugumda shell motor yağı kullandiklarini ogrendim.

Simdi değerli golf tutkunlari, istanbul icinde önerebileceğiniz yerlerin ismini almak istiyorum ve de tavsiye motor yağınız nedir? Castrol magnatec, edge, shell, motul vs? Castrol dusunuyorum ama siz ne dersiniz?

Sağ olun simdiden ve mutlu hafta sonlari hepimize..

Kendisi ile görüş devamlı gittiğimiz yer siteyi söyle yardımcı olacaktır...

Fatih Usta Pars VW Özel Servis

+90 (505) 341 16 97

Tamamdir hocam teşekkür ettim

Hem gerekli özen, ilgi hem işçilik hem de fiyat açısından güvenerek yaptırabiliriz o zaman her şeyimizi değil mi?

Bir de ilcesini biliyor musunuz siz?

Hem gerekli özen, ilgi hem işçilik hem de fiyat açısından güvenerek yaptırabiliriz o zaman her şeyimizi değil mi?

Bir de ilcesini biliyor musunuz siz?

İster malzemelerini sen temin et sadece ona işcilik ver, ister herşeyi oradan alıp yap sana kalan bir olay biz her iki seçeneğide tercih ediyoruz İstanbul Avrupa yakasında irtibatı vermiştim kendi ise ile mesajlaşabilirsin adres bilgisi vs vs vs...

Maslak bölgesinde banada iyi bir usta lazım ama bulmak zor

İster malzemelerini sen temin et sadece ona işcilik ver, ister herşeyi oradan alıp yap sana kalan bir olay biz her iki seçeneğide tercih ediyoruz İstanbul Avrupa yakasında irtibatı vermiştim kendi ise ile mesajlaşabilirsin adres bilgisi vs vs vs...
Tamamdir üstat tam da bahsettigin sekilde bir yer ariyordum. Muhtemelen bu hafta ici ugrayip yorumlarimi da buraya yazarim.
Sağ olasın.

@Doom3farcry bende Metin ustadin sayesinde tanistim mecidiyekoyden oraya gidiyorum 4-5 senedir memnunum

Denemeni tavsiye ederim
4 5 senedir devamli oraya gidip memnunsan harika bir referans benim icin de.

Anlasilan bizim sitenin meclisinden güvenoyu almis:)

En kisa zamanda oradayim üstat.

Var var hocam o taraflarda da. Bana da lazim olmustu buradan sağ olsun Volkan hocam tavsiye etti.

Motor-inn Oktay Usta Atatürk oto sanayi

Ben de tanistim kendisiyle on numara bir insan, on numara bir usta. Her şeyinle ilgilenir, yardimci olur, sohbeti de keyiflidir.

Kesinlikle denemelisin...

0533 372 41 21 Oktay usta

Gitmeden önden bir mesaj atip veya arayip @vomgti Volkan hocamin ve onun da tavsiyesiyle gelen Avukat Atakan ın (siyah golf 5 diye de eklersen daha sağlıklı olur çünkü popüler bir yer) tavsiyesiyle size geldim dersen mutlaka tanir.

0533 372 41 21 Oktay usta

Gitmeden önden bir mesaj atip veya arayip @vomgti Volkan hocamin ve onun da tavsiyesiyle gelen Avukat Atakan ın (siyah golf 5 diye de eklersen daha sağlıklı olur çünkü popüler bir yer) tavsiyesiyle size geldim dersen mutlaka tanir.
Saol yarın ararım

Yağımı filtrelerimi aldım ben de bakım yaptıracağım işçilik için 600 çok değil mi hocam ya, inşallah benden de 600 istemezler özel serviste yaptıracağım

Yağımı filtrelerimi aldım ben de bakım yaptıracağım işçilik için 600 çok değil mi hocam ya, inşallah benden de 600 istemezler özel serviste yaptıracağım
Ya zaten sorun orada hocam bu isleme 600 iscilik olmamali yani. Disaridan güvenilen bir ustaya yaptirmak cok daha mantikli.

Bence bizim forumda sehrinde yasayan bu sekilde yaptiran birileri vardir fikir alabilirsin. Cunku 600 iscilik 400 de kdv ile direkt 1000 lira oynuyor bana kalirsa hic geregi yok.

10 gün önce yazmıstım

Ankara sanayi alemleri
GÜNCEL 2023 TARİFE

Triger işcilik : 1300-1400
Manuel debriyaj balata iscilik 1300-1400 TL

Yağ degisimi + 3-4 filtre degisimi İşcilik 300-350 TL

600 lira abartı bir miktar.

Polen + hava + mazot filtrelerini kendim değistiriyorum.... Kendime cepten 300-400 eft göndereyim bari

Geri
Üst Alt