Golf 7 10" Ekran + ön/arka kamera

Şöyle bi ürün sanmıştım. Ama yinede güzel durmuş. Tek sıkıntısı çamurlu ıslak tozlu zeminlerde kir birikmesi olabilir
Ekli dosyayı görüntüle 64197
Bu da güzel alternatifmiş logo seviyesinde olması iyi olabilir kamera biraz daha yüksekten bakmış olur. Bendeki ızgaraya takılı kamerayı karşıdan bakan kimse görmüyor ben gösteriyorum bak burda da kamera var diye. Önemli olan kamerayı gizlemekse bu şekilde cidden anlaşılmıyor dışardan kamera

Merhaba eski ile yenisi arasında radyo müzik ses farkı varmı ?

evet orjinal üniteye göre ses farki nasıl orjinalinden memnunum ben ama bluetooth yok ayrica YouTube dan video izlemem lazim böyle bir cihaz arıyordum kimse android önermedi araştırma da yapamadım doğru dürüst

evet orjinal üniteye göre ses farki nasıl orjinalinden memnunum ben ama bluetooth yok ayrica YouTube dan video izlemem lazim böyle bir cihaz arıyordum kimse android önermedi araştırma da yapamadım doğru dürüst

Bende 1 tane var

Tavsiye eder miyim android sevmiyorum tavsiye etmem :)

10” android ikinci el

Kamera gps dahil

2.000 tl

Ekli dosyalar

• IMG_9912.jpeg
    IMG_9912.jpeg
    169.6 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_9909.jpeg
    IMG_9909.jpeg
    167.4 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_9914.jpeg
    IMG_9914.jpeg
    173.2 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_9915.jpeg
    IMG_9915.jpeg
    158.2 KB · Görüntüleme: 35
Aynı modeli bende yeni taktırdım, şu an memnunum. Tüm orjinal ayarları "oto can" menüsünden ayarlayabiliyorsunuz.

Selamlar, bu android cihazlarda kasma donma vs. yaşıyor musunuz orijinal üniteli CarPlay ekranlara kıyasla? Orijinal ünite ile CarPlay kurulumu ile bu şekilde bir android ekranla kıyas arıyorum ancak bulamadım.

Geri
Üst Alt