🧿 Golf8 İmpression Kablosuz Şarj - Saklama Gözü - Led Ambiyans Retrofit "Türkiye'de İlk"

Merhaba Ambiyans aydınlatma için gerekli malzemelerin parça kodları var mı ?

Malzemeleri servis yedek parçadan tedarik ettim. Kablo, Kodlama ve montaj bana ait oldu. Orada iki ışık var, biri saklama gözü diğer ise kablosuz şarj aydınlatması.

@yavuzbattal merhaba nasılsın, saklama gözü için yeni araca aldım ama kablosuz şarj yerini nasıl yaptın oraya görede mi led serviste var tam anlayamadım orayı...

IMG_2864.jpeg

Merhabalar Metin Hocam. Evet oranın ledi ayrı. Numarası 5H0947145C diye geçiyor. Türkiye'de stok yok maalesef, bu sebeple yurt dışından gelmesini beklemen gerekecek. Montajı zor bir yerde kendin takmak istersen.

D93F8FC3-D79B-494D-BCB4-B7E771BD6419.jpeg

Merhabalar Metin Hocam. Evet oranın ledi ayrı. Numarası 5H0947145C diye geçiyor. Türkiye'de stok yok maalesef, bu sebeple yurt dışından gelmesini beklemen gerekecek. Montajı zor bir yerde kendin takmak istersen.

Ekli dosyayı görüntüle 70883

Tam nereye takılıyor ben bunun yerini hiç görmedim ama...

Kendim yapamam maalesef...

Bu yeni kapağı takmadan önce kauçuk paspası çıkardıktan sonra Golf yazısının arkasına denk gelen yerde abi. Sana naçizane tavsiyem ise eğer ayak aydınlatma takacaksan hepsini birlikte montaja git. Aşağıda 3 numaralı parça.

KNOXnh997jSYUZ9B.59.jpg

83D6F9C3-9716-4370-AB06-3F34C9EB1012.jpeg

KTaO7Jm7oMGMU-eB.59.jpg

Ben otomatik vites tuş takımını sökerek takabildim. Keyifli bir yerde, baya ter dökmüştüm. :)

KNEZgNO_rSy6aROC.59.jpg

Evet bu ambiyans uygulamasını yapacağız...

Herşeyimiz hazır...

Ekli dosyayı görüntüle 63747

Benim araçtaki yer bu şekilde sağolun sizlerden destek alarak neyin ne olduğunu daha net görmüş oldum...

Ekli dosyayı görüntüle 63748

@cenkkoroglu tekrar tşk ederim fotoğraf için...

Ekli dosyayı görüntüle 63749

Genel olarak görüntü bu...

Ekli dosyayı görüntüle 63750

@yükselen elektronik sayesinde parça numaralarını tespit ettik ve @İlker34 desteği ile siparişimizi verdik... Ürünler gelince montaja başlayacağız bende zaten ayak ambiyans var oradan paralel alıp çalışacağım olursa, olmaz ise direk bağlayacağım...

Ekli dosyayı görüntüle 63751

Ekli dosyayı görüntüle 63912
Ekli dosyayı görüntüle 63917
Ekli dosyayı görüntüle 63918
Bunun için ekstra bir tesisat gerektimi.. yoksa soket bağlantısı hazır mıydı ?

Geri
Üst Alt