🧿 Golf8 İmpression Kablosuz Şarj - Saklama Gözü - Led Ambiyans Retrofit "Türkiye'de İlk"

Teşekkürler Metin abi, geniş zamanda bende yaptırayım. Cok zor bir işi yok anladığım kadarıyla. Ender elektronik yolları gözüktü :)

Ben ilkere gidecektim ama yoğundu enderde boş aralık vardı... şuan 2 nisana kadar yer yok...

Hayırlı olsun. Ben de bugün kablosuz şarja bakıyordum. Aldığınız cihaz hızlı şarj yapıyor mu acaba? Bir de konsolun komple sökülmesi led aydınlatma için mi yoksa kablosuz şarj için de konsolu sökmek gerekiyor mu? Eğer öyleyse hazır sökülmüşken aydınlatmayı ben de düşünebilirim. Yoksa çok arabayı söktürme taraftarı değilim açıkçası :p

Son düzenleme:
Merhabalar, aracım için saklama gözüne led ambians aydınlatması aldım. 1 numaralı pine C70, 2 numaralı pine C25, 4 numaralı pine ise GND olacak şekilde pinlerimi çaktım ve BCM'ye taktım. Kodlamayı OBDeleven 11 ile sfd kilidini bir sorundan dolayı yapamadım.

Son düzenleme:
gerşekten güzel olmuş her life kullanan sürücünün hayali minicik bir detay ama rabaya değer katıyor keşke üretimden yapılmış olsaydı diyorum

çok güzel olmuş güle güle kullanın malzemelerini nereden temin etttiniz hocam fiyat olarak ne kadara mal oldu öğrenebilirmiyiz özel değilse
Malzemeleri servis yedek parçadan tedarik ettim. Kablo, Kodlama ve montaj bana ait oldu. Orada iki ışık var, biri saklama gözü diğer ise kablosuz şarj aydınlatması.

Geri
Üst Alt