Ottocast - Kablosuz Carplay

epey bir süredir arayışlarım, inceleme videoları ve her fırsat bulduğumda kullanan kişilere sormam neticesinde ottocast'te karar kıldım ve en ufak memnuniyetsizlikte iade etmek üzere (ve bunun amazon'da kolay olacağını düşünerek) amazon'dan aldım. 13 aralık'ta sipariş vermiştim bugün elime geçti; fiyat çin'e ve tr'ye göre pek farklı değil (1800tl). bu akşam çok kolay bir şekilde cihazı aracıma kurdum. dediğim gibi biraz beğenmesem anında kutusuna koyacak şekilde (ve her kutu açılışımda olduğu gibi) videosunu çekerek açtım kutusunu. cihazın araçta başlama (boot) hızına şaşırdım; ekran akıcılık performansı olarak kabloludan zerre fark görmedim (evet o derece), en merak ettiğim konu telefon görüşmesiydi onu yine kabloludan sıfır fark olacak şekilde gerçekleştirdim (belki de kabloluda da görüşmeleri bluetooth protokolünden yürütüyor). şarkı durdurma başlatma geçişlerde 1-1,5 saniyelik bir bekleme oluyor; bu benim için hiç problem değil.

şimdilik bu kadar yazıyorum yakın zamanda başlangıç süresi dahil bir inceleme videosu çekip atmak istiyorum. henüz yarım saatlik bir yola bile gitmedim o yüzden uzun süreli kullanımlarda şişme oluyor mu, şarjı ne kadar götürüyor gibi sorular belirsiz. arka havalandırmanın usb'lisini aldım şimdi ön kısıma da kablosuz şarj düşünüyorum.

lafı gelmişken boot hızını da şöyle söyleyeyim; araca bindim yerleştim, motoru çalıştırdım, stop/start'ı kapattım, kızımın kemerini taktığımda açılmıştı. süre olarak size bir şey ifade etmeyebilir ama kontakla 15 saniyeden falan bahsediyorum. yani kabloyu takmalı senaryodan pek farklı değil. dediğim gibi videosunu çekip atacağım.
https://www.ottocast.com/products/picasou-2-pro
Merhaba hocam sizdekinin modeli bu mudur ?

Merhaba 2019 golf 7.5 comfortline aracımı yeni aldım men2 model sürümlü multimedyası var. Servise ve gizli özellik açan yerlere gösterdiğimde app car playın hiç bi şekilde açılamıcağını söylediler. WV bazı araçlarına destekleyen bazılarına desteklemeyen cihazlar taktığını faln söylediler. Bu parça ile çalışabilir mi bilginiz var mı ?

telefonun teknolojinin herşeyi dert kafası sökülen kızaklı teyplere can feda

Merhaba 2019 golf 7.5 comfortline aracımı yeni aldım men2 model sürümlü multimedyası var. Servise ve gizli özellik açan yerlere gösterdiğimde app car playın hiç bi şekilde açılamıcağını söylediler. WV bazı araçlarına destekleyen bazılarına desteklemeyen cihazlar taktığını faln söylediler. Bu parça ile çalışabilir mi bilginiz var mı ?
bu cihaz var olan carplay'i kablosuz yapıyor tek başına bir carplay cihazı değil.

bu arada cihazı buradaki post'umdan beri sürekli kullanıyorum. bir kere tık demedi, bir kere açılmazlık yapmadı, sanırım bir kere güncelleme yaptım. bu esnada aracın kendi carplay mevzu bile kilitlendi 2-3 kere (basılı tutup yeniden açmayla veya kontak kapa aç'la düzelebiliyor), bu kilitlenmedi. açılmasında gecikme yok, seste sıkıntı yok vs. kusursuz bir cihaz benim açımdan. bir de şimdi baseus kablosuz şarj cihazı aldım, bakalım.

bu arada cihazı buradaki post'umdan beri sürekli kullanıyorum. bir kere tık demedi, bir kere açılmazlık yapmadı, sanırım bir kere güncelleme yaptım. bu esnada aracın kendi carplay mevzu bile kilitlendi 2-3 kere (basılı tutup yeniden açmayla veya kontak kapa aç'la düzelebiliyor), bu kilitlenmedi. açılmasında gecikme yok, seste sıkıntı yok vs. kusursuz bir cihaz benim açımdan. bir de şimdi baseus kablosuz şarj cihazı aldım, bakalım.
Güncelleme hocam son 3 ay içerisinde 2 kere gelmiştir. Arada ıp numarasını aratıp güncelleyin derim hocam. Bir de ıp adresini yazınca çıkan konfigürasyonları çözebildiniz mi ben hala kendimce iyi olduğuna kanaat getirdiğim ayarları yaptımda. Doğrusu nedir biliyor musunuz ?

Güncelleme hocam son 3 ay içerisinde 2 kere gelmiştir. Arada ıp numarasını aratıp güncelleyin derim hocam. Bir de ıp adresini yazınca çıkan konfigürasyonları çözebildiniz mi ben hala kendimce iyi olduğuna kanaat getirdiğim ayarları yaptımda. Doğrusu nedir biliyor musunuz ?
onları belki ilk geldiğinde bir kere bakmışımdır belki değiştirmemiş bile olabilirim. iyi çalıştığı için zerre kurcalamadım bir daha.

Geri
Üst Alt