Golf 8 Impression Retrofit Serüvenim

Hayırlı olsun, RGB ambiyansı nerede yaptırdınız eğer reklam olmayacaksa ? internette bi kaç yer görüyorum ama bi anlık heves edip sonra vazgeçiyorum media üstünden kontrol olmucak vs. diye

Hayırlı olsun, RGB ambiyansı nerede yaptırdınız eğer reklam olmayacaksa ? internette bi kaç yer görüyorum ama bi anlık heves edip sonra vazgeçiyorum media üstünden kontrol olmucak vs. diye
Teşekkür ederim, car sound ambiyans’ta yaptırdım montajı ben de kumandayla hoş olmaz falan diyordum da renklerle o kadar sık oynanmadığını fark ettim :)

Bu arada unutmuşum, atlamayayım. Aynalarda da @Furkan hocamdan aldığım kayar sinyaller var. Hala satıyorsa onunla iletişime geçebilirsiniz. :)

@yükselen elektronik sayesinde ön sinyallerin duy tipini ve hata kodu yakmayan ampulleri bulmuştum. Bugün elime ulaştılar. Yolcu tarafının montajı yine görece kolaydı çünkü elin girebileceği bir alan vardı ancak sürücü tarafı baya zorladı ampulü tutan plastiği dışarı çıkartmak için. En son ufak bir pense yardımıyla tutup çekebildim, çok sıkı olduğundan elimle çıkartamadım. Bence arabanın tüm aydınlatmaları LED’ken ön sinyalin halojen olması kötü duruyordu. Artık bu sorun da çözülmüş oldu. 😂

Aldığım ampul bu. Aynını almak zorunda değilsiniz ancak duy tipi hakkında bilgi vermesi açısından link bırakıyorum.

Hocam ampuller arıza yakmadıysa bende alayım bundan

Konuyla alakasız ama app connect aktivasyonu yapan biryer bulabildiniz mi?
Hocam yapan yerler var ama maalesef yurt dışından lisans gerektiği için maliyeti değmeyecek kadar uçuk bir hale geliyor. Şu an için beklemedeyim bir yerden haber daha uyguna mal etmek için. Eğer olursa buradan paylaşırım mutlaka.

Hocam yapan yerler var ama maalesef yurt dışından lisans gerektiği için maliyeti değmeyecek kadar uçuk bir hale geliyor. Şu an için beklemedeyim bir yerden haber daha uyguna mal etmek için. Eğer olursa buradan paylaşırım mutlaka.

Çok zor... bir kaç sene alır...

Tamam, çok teşekkürler.

Merhabalar

Yay ile ilgili son durum nedir ?

kullanım yorumlarınızı alabilir miyim ?

@metinkar ın bahsettiği farklı motor tipleri için aynı yay durumu netlik kazandı mı ?
Çok güzel eklemeler yapmışşınız elinize sağlık.

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt