Golf boyası bu kadar uyduruk mu?!

Yıldızlar topluluğu olacağız bu gidişle...Konusunda uzman olan herkes yavaş yavaş aramıza katılıyor...

Buna en mutlu olan kişilerdenim...
bence çoktan olduk sevgili kardeşim, ben alanında uzman bu kadar teknik bilgi sahibi insanı daha önce bir arada görmedim,

ve enteresan olanı hepsinin uzman olduğu kadar alçakgönüllü olması...

ne mutlu tutkulu olana !

bence çoktan olduk sevgili kardeşim, ben alanında uzman bu kadar teknik bilgi sahibi insanı daha önce bir arada görmedim,

ve enteresan olanı hepsinin uzman olduğu kadar alçakgönüllü olması...

ne mutlu tutkulu olana !
Ben işimle ilgili biraz bilgi vermek adina kendimden de bahsettim. İtiraf edeyim yanlış anlaşılmaktan da (ukalalik gibi ) çekindim bunu yaparken. Alcakgonullulerin için de beni de sayarsaniz memnun olurum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben işimle ilgili biraz bilgi vermek adina kendimden de bahsettim. İtiraf edeyim yanlış anlaşılmaktan da (ukalalik gibi ) çekindim bunu yaparken. Alcakgonullulerin için de beni de sayarsaniz memnun olurum :)  )
Zaten bu mesajımda sizden bahsettim sevgili arkadaşım, iyi ki bizimlesiniz...

Mayıs 2015 te  @silvershadow Murat hocam sayesinde bu platforma katıldığımda aracımın siparişini yeni vermiştim.Kendine has düzeyli uslubu ile forum günden güne büyüdü,çizgisini hiç bozmadı...Kendi adıma düzenli takip etmem çok zorlamaya başlasa da arada bir girip olan bitene göz atmayı da ihmal etmek istemiyorum.

Emeği geçen ve paylaşımda bulunan herkese teşekkürler...

geçmiş olsun

iki yerin şekilleri büyüklükleri neredeyse aynı , ve paralel duruyorlar. bence sert bir yere temas edilmiş.yıkama kaynaklı değil bana göre. 

geçmiş olsun

iki yerin şekilleri büyüklükleri neredeyse aynı , ve paralel duruyorlar. bence sert bir yere temas edilmiş.yıkama kaynaklı değil bana göre. 
Önceden bir yere temas edip boyanın tutunma gücü hafifletilmiş olabilir(Kaldırıma oturtmak deyimi gibi veya yüksek bir cisime temas etmiş olabilir). Tazyikli suyu tutunca da boya atmıştır.

Valla ben ne kadar yakındanda tuttuysam boya atması faln olmadı hiç çok şükür..Bazı rottesler aşırı basınçlı oluyo o zaman su jeti kıvamına geliyo,o vakit yapacak birşey yok zaten..

Geri
Üst Alt