Marşpiyel Koruma(Şeffaf)Uygulması

@EMRAH ATTS Hocam Haklısınız çek çek çizme yapabiliyor.Bez ile bastıra bastıra yapmıştım. @KB Hocam bir de Bez ile bastırarak ve yavaş yavaş yaparsanız olacaktır.

@EMRAH ATTS evet Cam filmi veya Tabelacılarda oluyor uç kısmında çizmemesi için keçe var.Oda olabilir Hocam  :'(

@KB

@Exe7 hocam küçük bir çekecek veya bez gibi birseyle suları dısarıya alabilirsiniz derekt yapıştırırsanız sökerken sıkıntı olabilir
Hocam bende içinde az da olsa sıvı kalırda sıkıntı yaratır diye susuz yaptım diğerinde.
Hatta bir sonrakine yine susuz yapmayı düşünüyordum. Bilemedim şimdi. Su ile mi uygulanmalı yoksa susuz mu?

@KBsu ile yapın hocam çek çekle istediğiniz yönden suyu alırsınız camsilde olur kuruyunca çıkmaz zaten aracımı komle kaplatırken su ile yaptılar sorun olmadı 

baloncuk kalırsa iğneyle delip aradan soyu alabılırsınız küçük delikler sorun çıkartmaz merak etmeyin :'(

@EMRAH ATTS tamamdır hocam,
Bu arada lastikleriniz hayırlı olsun. Diğer konuya yorumunuzu beklerim. 
Ben hala p7 ler ile devam ediyorum. 

@Exe7 Oğuzhan Hocam güzel uygulama olmuş eline sağlık Güzel günlerde kullanman dileğiyle :)  

@Ender Ender Hocam çok tşk ederim sağ olun  &:

telefonun üstündeki filmi çok parmak izi yapıyor diye söküp atınca bundan da vazgeçer gibi oldum,

jelatine karşı bir direnç oluştu benim bünyemde galiba, cam filminden de vazgeçmiştim yakın zaman önce :)

@magic Hocam haklısınız.Bu Şeffaf Jelatin iz bırakmıyor diyebilirim 

@Exe7 oncelikle cok yakismis bende karbon gorunumlu olani yapmistim. 

Yalniz olculer onden arkaya sabit degil marspiyel arkaya kisaliyor resimde de bant cizginiz yukardan basliyor asagiya iniyor en  kolay uygulama yapistirip marspiyel cizgisinde maketle kesmektir. 

telefonun üstündeki filmi çok parmak izi yapıyor diye söküp atınca bundan da vazgeçer gibi oldum,

jelatine karşı bir direnç oluştu benim bünyemde galiba, cam filminden de vazgeçmiştim yakın zaman önce :)
Bir hafta önce ikinci el telefon aldım. Sahibi ekran koruyucu ve kılıf ile kullanmış. Telefon resmen sıfır gibiydi. Hemen ekran koruyucuyu söktüm. Kılıfı attım. Adamın almadığı keyifi ben alıyorum. Önemli olan benim keyfim. O filmi gördükçe sinir olurum ben. 

@Burak_53 Hocam yazılan ölçüler: Boyları eşit,enleri ise farklı olarak yazmıştım.Sizin dediğiniz gibi de olabilir fakat keserken çizilme söz konusu olabilir o yüzden ben önceden kesip yapmak istedim

Bir hafta önce ikinci el telefon aldım. Sahibi ekran koruyucu ve kılıf ile kullanmış. Telefon resmen sıfır gibiydi. Hemen ekran koruyucuyu söktüm. Kılıfı attım. Adamın almadığı keyifi ben alıyorum. Önemli olan benim keyfim. O filmi gördükçe sinir olurum ben. 
aynen öyle, bu koruma işi de öyle, yıkayıp parlatmak tamam o bir zevke dönüşebilir ben de bulaştım o işe ama sarmak sarmalamak, kimyasalla görünmez duvar oluşturmak falan hepten vazgeçtim, yapana bir şey demem çünkü benim fikirlerim de değişip duruyor, zevktir laf düşmez başkasına... e işte misal 10 senelik poloyu sattım, korumaydı wax'dı görmemişti hiç, mümkün olduğunca düzgün kullandık yinede çiziği vs vardı tabi bu kadar senede, alan yaptırır bir pasta cila oldu bitti... bu gidişle tek aksesuarım ön panjur çıtası kalacak galiba ;)

Geri
Üst Alt