Golf 8 multimedya ekranının açılmaması

pablopablo

Üye
İsim
mehmet
selamlar arkadaşlar
golf 8 aracımda multimedya ekranının açılmasıyla ilgili sorun yaşayan var mı? benim aracımda ilk aldığımdan beri özellikle soğuk ve yağmurlu havalarda ekran açılmıyor ve haliyle klimayı da kullanamıyorum. yarın için doğuştan randevu aldım. yazılım güncellemesi olacak sanırım. umarım çözülür.
iyi forumlar herkese..

Bu golf 8 yazılımsal olarak çok mu sorunlu çıktı ne? Bu aralar sürekli sorunlar ile ilgili başlıklar açılıyor

Upvote 0
Bu golf 8 yazılımsal olarak çok mu sorunlu çıktı ne? Bu aralar sürekli sorunlar ile ilgili başlıklar açılıyor
Benim aracımda bi tane kart degistirdiler, tahrik sistemi hatası veriyordu. Şimdide sos sistemi devre dışı servise gidin uyarısı veriyor. Cidden sorunlu arabalar.

Upvote 0
Her araçta olabilecek sorunlar illaki 8 lerde de olacaktır. Bu onu sorunlu araç haline getirmez, bu algı doğru değil.
Bakın foruma 7 ve 7,5 larda yazılan onlarca sorun göreceksiniz. 7 ler yeni pilatfomunda çıktığında yerden yere vurduk. Şimdi sırada 8 var.

Upvote 0
Merhaba.

İzmit ten selamlar. Golf impression ile aranızdayım.

Park sensörünün eksikliğini fazlasıyla hissediyorum. Başka bir eksiklik hissetmedim:)

Upvote 0
selamlar arkadaşlar
golf 8 aracımda multimedya ekranının açılmasıyla ilgili sorun yaşayan var mı? benim aracımda ilk aldığımdan beri özellikle soğuk ve yağmurlu havalarda ekran açılmıyor ve haliyle klimayı da kullanamıyorum. yarın için doğuştan randevu aldım. yazılım güncellemesi olacak sanırım. umarım çözülür.
iyi forumlar herkese..
Aynı sıkıntı bendede var ne yaptınız sorun çözüldümü neden yapıyormuş

Upvote 0
selamlar arkadaşlar
iyi forumlar herkese..
Aynı sıkıntı bendede var ne yaptınız sorun çözüldümü neden yapıyormuş

Upvote 0

Geri
Üst Alt