Köpeğe çarpma sonrası azmin zaferi :)

@MSE hocam.gecmis olsun ama takdire şayan. Once servise gidip fiyat alıp. Sonra hem aracı öğrenerek hemde cok daha az masrafla isi bitirmissiniz. Şimdi bu cesaretle motoruda bi söküp toplarsin. Su belgesel kanallarindaki oto yenileyiciler var onlar gibi masallah. Takdire sayan. Basarilarin devamini diliyorum ?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@MSE Hocam çok geçmiş olsun,aynı zamanda da elinize sağlık 

geçmiş olsun, çok iyi iş çıkarmışsınız ayrıca.

Geçmiş olsun. Yaptığınız çalışma ve işçilik bir çok servisten daha iyi olmuştur. Tebrik ederim. Artık bir tampon sökmek ve takmak sizin işiniz diyebiliriz... :)

@MSE Tebrikler hocam elinize saglik.Kamera parasini harcamamissiniz :) iyide olmus

Saygilarla

@MSE hocam.gecmis olsun ama takdire şayan. Once servise gidip fiyat alıp. Sonra hem aracı öğrenerek hemde cok daha az masrafla isi bitirmissiniz. Şimdi bu cesaretle motoruda bi söküp toplarsin. Su belgesel kanallarindaki oto yenileyiciler var onlar gibi masallah. Takdire sayan. Basarilarin devamini diliyorum ?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ahmet Hocam teşekkür ederim. 

Bahsettiğiniz belgeselleri severek izliyorum ama o kadar cesaretim olduğunu sanmıyorum :)  

Orhan Hoca dedi:
bunu herkes yapamaz. geçmiş olsun.

@MSE
Teşekkür ederim Orhan hocam :)  

@MSE Hocam çok geçmiş olsun,aynı zamanda da elinize sağlık 
Teşekkür ederim Oğuzhan hocam :)  

geçmiş olsun, çok iyi iş çıkarmışsınız ayrıca.
Teşekkür ederim Selçuk hocam :)  

Geçmiş olsun. Yaptığınız çalışma ve işçilik bir çok servisten daha iyi olmuştur. Tebrik ederim. Artık bir tampon sökmek ve takmak sizin işiniz diyebiliriz... :)
Teşekkür ederim Yavuz hocam. İnşallah başka sıkıntılar görmeyiz ama olursa da artık elimiz alıştı :)  

@MSE Tebrikler hocam elinize saglik.Kamera parasini harcamamissiniz :) iyide olmus

Saygilarla
Teşekkür ederim Onur hocam, kamera parasını kurtardık çok şükür :)

Hocam öncelikle geçmiş olsun, azminden dolayıda tebrik ederim. 10 numara olmuş. Bir tek kafama takılan şu oldu. Perçinle sabitlenmiş demir bir parça var somunla sabitledim dediğiniz. Konu ön tampon olunca Allah korusun Allah göstermesin, bi kaza anında hava yastıklarının çalışmaması gibi bir durum söz konusu olduğunda bu müdahale sizin başınız ağrıtmaz mı? 

azmin zaferi. tebrikler.

hem maddi açıdan kazançlısınız, hem tecrübe edindiniz, hemde ileride aracı satarken karşınıza çıkacak tramer hasar kaydı olmamasından dolayı kazançlısınız.

Hocam öncelikle geçmiş olsun, azminden dolayıda tebrik ederim. 10 numara olmuş. Bir tek kafama takılan şu oldu. Perçinle sabitlenmiş demir bir parça var somunla sabitledim dediğiniz. Konu ön tampon olunca Allah korusun Allah göstermesin, bi kaza anında hava yastıklarının çalışmaması gibi bir durum söz konusu olduğunda bu müdahale sizin başınız ağrıtmaz mı? 
Teşekkür ederim Arif hocam. 

Sabitlemeden önce @EMRAH ATTS Emrah hocam ile görüştüm bir sorun olmayacağını söyledi. Bu parçanın airbag sistemi ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Zira radyatörün zarar görmesini engelleyecek ve tampona destek olacak türden bir parçaydı. Bu konuda Emrah hocam daha teknik bilgi verecektir.

Bir de zaman içerisinde ufak tefek dokunmalar vs. sonucu perçinlerin gevşediği ve demirin sallanmasından dolayı rahatsız edici sesler yaptığından buranın kaynak yapılarak sabitlendiğini okumuştum. 

Hocam geçmiş olsun :) ucuz atlatılmış :)
Teşekkür ederim Kemal hocam :)  Hangi isminizi kullanıyorsunuz bilemedim ama :)  

azmin zaferi. tebrikler.

hem maddi açıdan kazançlısınız, hem tecrübe edindiniz, hemde ileride aracı satarken karşınıza çıkacak tramer hasar kaydı olmamasından dolayı kazançlısınız.
Teşekkür ederim Faruk hocam, bir taşla üç kuş vurdum öyleyse :)  

Gerçekten güzel bir tecrübe oldu. Dünya hali ne olacağı belli olmaz, ileride bu tür ufak tefek sorunlar yaşarsam şu saatten sonra servisin yolunu tutmam herhalde :)  

Geçmiş olsun, elinize sağlık helal olsun.  :'(
Teşekkür ederim Serdar hocam :)  

Geçmiş olsun. İyi iş :'(
Teşekkür ederim Nazım hocam. İnsanın kendi malı olunca işin de en iyisi olması lazım tabiki :)  

Sn. Muhammet Hocam kendinizle ne kadar gurur duysanız az. Mevla'mdan herkese kazasız belasız günler dilerim.. SELAMLAR....

@MSE geçmiş olsun hocam ve de tebrikler

elime geçen herhangi birşeyi sökmekten çekinmeyen biri olarak, arabayı bu şekilde sökmeye niyetlenebileceğimi sanmıyorum, müthiş bir gayret ve cesaret  :'(  

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sn. Muhammet Hocam kendinizle ne kadar gurur duysanız az. Mevla'mdan herkese kazasız belasız günler dilerim.. SELAMLAR....
Tolga hocam çok teşekkür ederim :)  

Selamlar.

@MSE geçmiş olsun hocam ve de tebrikler

elime geçen herhangi birşeyi sökmekten çekinmeyen biri olarak, arabayı bu şekilde sökmeye niyetlenebileceğimi sanmıyorum, müthiş bir gayret ve cesaret  :'(  
Serkan hocam teşekkür ederim. 

Bende küçüklüğümden beri elime geçen herhangi bir şeyi ikinci gününde söker bozardım, tabi tamir ettiklerim de olurdu :)  

Yaşımız büyüdü, haliyle şimdi bozmamaya dikkat ederek sök taklar yapıyorum :)   

Geri
Üst Alt