Köpeğe çarpma sonrası azmin zaferi :)

@MSE degerli ve çok kıymetli muhammed hocam hiç problem degil ne zaman istersen yanındayım biliyorsun 

beni aradıgında vagcomların acısını çıkartıyorsun dediğim için bunu söylediğini düşünüyorum

fakat feda olsun hocam sen ve diğer tüm forumdaşlarımızla birbirimize destek olmak için buradayız. 

bu arada @Burak1907 hocamızda galiba aracını almış bu akşam sagolsun aradı teşekkürlerini iletti 

güle güle kullanması ümiidiyle hayırlı uğurlu olsun diyerek fotografları işte benim golf'üm sayfamızı süslemesini rica ederiz  :000044-medium:

Teşekkür ederim Soner hocam.

@MSE

Değerli Hocam aştınız kendinizi....

Tebrikler gönülden.

Merak ettiğim evin başköşesine tampon gelmiş. 

Golf aile fertlerinin birisi gibi yerini almış masada :)

Golf tutkusu işte böyle bir şey....
Teşekkür ederim Murat hocam.

Ayrı gayrı olmasın dedim, arabayı komple getiremeyince tamponu söktüm getirdim :D  

Açıkçası servise o parayı verecek durumum yoktu hocam. Dışarıda bir yere yaptıracak kadar da cesaretli (deli) değilim. Böylesi en güzeli oldu, kendim söktüm kendim taktım içime sindi ve 45.000 bakımına yetip de artacak kadar bir miktar cebimde kalmış oldu :)  

Dostum geçmiş bulundu artık. Sende içindeki gizli mühendisi çıkardın ortaya:) 20 numara işçilik oldu. Beraber güzel kafa patlattık ve sonuç harika.

Elin değmişken benim periyodik yaklaşıyor fiyat ver de sana geleyim hallediver:)
Her şey için teşekkür ederim dostum :)  

Bakım işi Emrah hocamda, ben sökme takma yapıyorum şuan için :)  

@MSE Çok geçmiş olsun! Azmin zaferi olmuş adeta  
Teşekkür ederim Serkan hocam.

Kazasız belasız bu işin de altından kalktık :)  

@MSE degerli ve çok kıymetli muhammed hocam hiç problem degil ne zaman istersen yanındayım biliyorsun 

beni aradıgında vagcomların acısını çıkartıyorsun dediğim için bunu söylediğini düşünüyorum

fakat feda olsun hocam sen ve diğer tüm forumdaşlarımızla birbirimize destek olmak için buradayız. 

bu arada @Burak1907 hocamızda galiba aracını almış bu akşam sagolsun aradı teşekkürlerini iletti 

güle güle kullanması ümiidiyle hayırlı uğurlu olsun diyerek fotografları işte benim golf'üm sayfamızı süslemesini rica ederiz  :000044-medium:
Emrah hocam tekrar teşekkür ederim. 

Vag.com'un acısını çıkartmak konusunda ciddi değildim tabiki :)  Biliyorsun ilk zamanlar boş vaktim çoktu, yoksa yardım konusunda eksilen birşey yok :)  

Burak hocam aracı almış, çok beğenmiş, onun adına bende size teşekkür ediyorum. Kısa zamanda fotoğrafları bizlerle paylaşacağına eminim :)  

@MSE, hocam geçmiş olsun, Allah beterlerinden korusun
Teşekkür ederim hocam :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yurtdisi forumlarinda bolca olan do it your own (diy) kategorisi acilip@mse hocanin yaptigi gibi uygulamalarin kendi basligi olsa arada kaybolup gitmese cok guzel olur.@mse cok guzel bir paylasim olmus hocam ellerine saglik.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@MSEdegerli hocam servis bile senin yaptığın gibi yapamazdı aracı ellerin dert görmesin hangi konuda istersen yardımcı olmaya hazırım  :000074-medium:

@MSE hocam, plaka da sanki bi tamirat istiyor gibi
Hocam plakanın altında 120kg ağırlığa dayanabilen çift taraflı bant var :)  

Plakanın yenisini yaptırdıktan sonra onu da değiştireceğim. Şuan için beni pek rahatsız etmiyor. 

Yurtdisi forumlarinda bolca olan do it your own (diy) kategorisi acilip@mse hocanin yaptigi gibi uygulamalarin kendi basligi olsa arada kaybolup gitmese cok guzel olur.@mse cok guzel bir paylasim olmus hocam ellerine saglik.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Gökberk hocam teşekkür ederim beğenmenize sevindim :)  

Konu başlıklarının uzmanı @maniax Murat hocama bir seslenelim o halde. Fazla detay vermeden anlatmıştım ama düzenleme yaparız orası kolay :)  

Süper tamirat elinize sağlık.

Servis kadar iyi olduğu kanaatindeyim.

En hoşuma giden kısmı da "evdeki tampon" :)  

İşde bu ya istedikten sonra herşey yapılır tebrik ediyorum hocam :)

Süper tamirat elinize sağlık.Servis kadar iyi olduğu kanaatindeyim.

En hoşuma giden kısmı da "evdeki tampon" [emoji4] 

Teşekkür ederim hocam :) Sabırsızlıktan dolayı dün bu işi bitirmek istedim. Dışarısı yağmurlu ve otopark da karanlık olunca ki alan da kısıtlıydı, tamponun boyasına zarar vermemek için eve çıkardım :) ızgarada birsürü tırnak vardı ve takması çıkarmasından zor oldu. Üstüne bir de krom çıtayı değiştirdim ızgarayı taktıktan sonra. İyi ki eve çıkarmışım :)

geçmiş olsun @MSE hocam. halletmenize sevindim. 

Geri
Üst Alt