2019 Golf Multimedya Değişimi

Ender Elektroniği çok önermiyorum hem gereksiz pahalı hem de işçiliği çok kötü denecek seviyede. Tek iyi yanı sattıkları ürünün arkasında durup fatura kesiyorlar. Bir de şöyle bir yorumum olacak, bazı şeyler maalesef ihtiyaçtan çok heves gibi. Çoğu arkadaşın ve çevremde gördüm şahısların arabasında carplay var ama yine de yolda telefon tutucu ile haritaya bakıyorlar. Arabada bluetoth var ama telefon görüşmelerimizi kablosuz kulaklı ile yapıyoruz, usb veya aux var özenle şarkı listesi oluşturuyoruz ama bir iki şarkıdan sonra yine radyoyu açıp yolumuza devam ediyoruz. Benim netflix, spotify üyeliğim var ama ne kadar dizi izliyorum şarkı dinliyorum Allah bilir. İhtiyaca göre değişir tabi bu multimeyda gibi şeyler yerine park sensörü, yağmur-far sensörü, hız sabitleme-limitleme gibi orjinal özellikleri eklemek daha mantıklı. Sosyal medyada da çok görüyoruz arabasını golf r yapmış ama park sensörü yok kararan dikiz aynası yok 😁
Ben navigasyonu çok kullandığım için benim için büyük ihtiyaç doğrusu, RCD 330 tercih etmememin sebebi ise app connect desteklememesi.

Abi navigasyon kullanımı içinse hiç o kadar masrafa girme 200 250 tl ye aliexpres ten boyle bir tutucu al ben gibi keyfine bak derim. Estetik ve kullanim olarak gayet sorunsuz başarılı tasarim.
Screenshot_20220804_034605_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220804_034558_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_20220804_034558_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_20210920_165648_1.jpg
    IMG_20210920_165648_1.jpg
    122.8 KB · Görüntüleme: 32
@CemK abi kablosuz carplay için carlinkit cihazını önerir misin ? Kablo büyük bir amelelik gibi geliyor bana. Gecikiyor ses falan diyorlar ne dersin bu konuda ?

@serkan_kala Bu dedikleriniz eksikse kesinlikle öncelik bunlar olmalı . Hatta geri görüş ve katlanır ayna da bence daha öncelikli. Sonu yok bazı şeylerin , sürekli şunu da yaptıralım bunu da yaptıralım seviyesine çıkıyoruz . Konforu en çok ne arttırır diye bakacağımıza , onda var bende de olsun kafasındayız biraz
Kullananlar memnundu baya alan var, direk kullanmadım ama iyi olduğunu söylüyorlar, fiyatı dışında :D

Rcd330 un CarPlay destekleyen modelide var 7.5 kasa medya görünümlü olan
Merhaba hocam bu cihazdan aldım ben, ekte attığım youtube görselinde görüldüğü üzere simgesel golf modeli gözükürken benim aldığım cihazda passat sembolü gözüküyor bunu nasıl değiştirebilirim bilen var mı acaba ? Birde cihazı takınca arabanın kendi göstergesinin dili ingilizce oldu bunu nasıl tekrar Türkçe yapabilirim, bilen deneyimleyen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• ee.png
    ee.png
    431.2 KB · Görüntüleme: 41
tamamdır hocam ben bi konu açayım belki ordan arkadaşlar görür de cevaplar. Teşekkürler ilginize.

Geri
Üst Alt