ANKET-Golf'lerimizi Neden Satıyoruz?

Golf'lerimizi neden satıyoruz?

• Kullanılan toplam oy
    94
Açık konuşmak gerekirse efsane olmuş bir araç için yıl 2016 olmasına rağmen 10 yıl sorunsuz binerim diyemiyoruz. Dsg sorunu grubun handikapı. 

satmadım ama satarsam yine golf alırım bu sefer full donanımlı olur inşallah...

Aracımı yeni aldım. Hep almak istediğim bir araçtı ancak 32 yaşında nasip oldu. Hir gün satarsam bilinki ya 2.bir evladım olmuştur ve bagaj yetmiyordur ya da golf 8 çıkmıştır :)

Aracımı yeni aldım. Hep almak istediğim bir araçtı ancak 32 yaşında nasip oldu. Hir gün satarsam bilinki ya 2.bir evladım olmuştur ve bagaj yetmiyordur ya da golf 8 çıkmıştır [emoji4]
Bagaj yetmemesi olur benim içinde. Ve Tiguan alırım sanırım.

@HaK 

Sayın hocam,

kuvvetle muhtemel bir daha böyle bir bütçe ayrıma şansım olmaz. Onun için satacağımı düşünüyorum. Rab'bim de kaza bela vermez ise uzun yıllar bizimle inşallah. Belki ev almak nasip olursa o zaman değerlendirme planımız var kısmet olursa inşallah...

Saygılarımla...

Bir golf ancak başka bir golf almak için satılır desem biraz abartmış mı olurum.

Leonu aldıktan sonra gözüm hep golflerde kalıyordu.Sarı siteden sürekli 2. el ilanlarına bakıp, youtube dan karşılaştırma ve inceleme videolarını seyrediyordum.Ben bunları yaparken iş arkadaşım da 1.2 tsi cmfline Golf satıp 1.6 tdi highline Golf aldı.Bütün gel sana 308 alalım, gel astraya bak tekliflerimi umarsızca geri çevirdi.Arkadaşın golfe bağlılığı beni de geri dönülmez bir yola hızlıca soktu.

Bagaj sorunum olmadıkça geçeceğim araç yine Golf olur diye düşünüyorum.Golf te iken insan diğer kompakt araçları pek kaale almıyor galiba [emoji41][emoji41]

@baArkadaşlar , geçen hafta 2016 Model Passat 1,6 TDİ Comfortline DSG aracımı satıp , 2016 Model Golf 1,6 TDİ Comfortline  aldım. Passat çok hantal ve şehir içinde kullanışlı olmadığı için sattım.Almak isteyenler bir daha düşünsünler.

@baArkadaşlar , geçen hafta 2016 Model Passat 1,6 TDİ Comfortline DSG aracımı satıp , 2016 Model Golf 1,6 TDİ Comfortline  aldım. Passat çok hantal ve şehir içinde kullanışlı olmadığı için sattım.Almak isteyenler bir daha düşünsünler.
Passat D segmenti bir araç hocam, Golf şehir içi verdigi kullanım kolaylığıni ve zevkini verebilecek bir araç degil boyutlari sebebiyle. Ancak bagaj ve arka diz mesafesi konusunda 4-5 kişilik bir aile için tercih sebebi. 

@bahamaGolf aracını hem şehir dışı hem şehir içinde kullanabileceğimi düşünerek aldım.Pişman olamayacağım inşallah.

Geri
Üst Alt