ANKET-Golf'lerimizi Neden Satıyoruz?

Golf'lerimizi neden satıyoruz?

• Kullanılan toplam oy
    94

HaK

Katılımcı Üye
Üye
İsim
Hasan
Kalpten severek, 
Gönülden överek,
Hayallerimizi süsleyerek,
Opsiyonları hatim ederek,
Belki de üç ay bekleyerek,
Bu sürede Doğuş'a bile tahammül ederek,

aldığımız Golf'lerimizi neden elimizden çıkarttık, çıkartıyoruz ya da çıkartmayı planlıyoruz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

enpisagor

Paylaşımcı Üye
Üye
İsim
Can
Hem model yükseltip hem içimde kalan opsiyonu eklemek için satmıştım :D

mertesref

Katılımcı Üye
Üye
İsim
Mert Eşref
Ben bir daha bu rakamlara araba alamam. O sebeple uzun yillar binmek istiyorum Allah nasip ederse...

By me

HaK

Katılımcı Üye
Üye
İsim
Hasan
@EMRAH ATTS Hocam, Siteye koyup nasıl olduğunu anlamadan satıvermişsiniz aracınızı. Yaşadığınız bu deneyiminizi Sizden öğrenmek isteriz, merak ettik doğrusu. Hem bizler için de bir tecrübe olur.  :)

Saygılar...

osmanturev

Katılımcı Üye
Üye
İsim
Semih
Is kurmak icin satma secenegi eklenebilir. Aile genisledigi icin de ihtiyaclar degismistir bu secenekler de eklenebilir. Su an uzun vadede satma dusuncem yok en az bes sene kullanirim diye dusunuyorum. Ama hayat karsimiza ne cikarir bilemeyiz. Mesela son sinif.hukuk ogrencisiyim bekarim. Kariyer planimda akademisyenlik var ama olmamasi ihtimalinde avukatlik dusunuyorum. Avukat olursam buro acmak icin aracimi satabilirim.

knocknock

Katılımcı Üye
Üye
İsim
Cihan
Hocam hayırlısıyla kazasız belasız siparişim gelsin de alayım, daha sonra satma işini düşünürüz  8D

Fakat ilerde satarsam ya yeni modeli çıktığı için satarım, ya da üst segmente geçmek için.

Emrah

Katılımcı Üye
Üye
İsim
Emrah Kabul
Bir önce ki aracım 2014 1.2tsi midline idi.Aracımdan çok memnundum.. uzun vadeli kullanmayı düşündüğüm için hem model yılı hem de donanımsal olarak yükseltelim dedik.Yeni aracımı alalı da yaklaşık 2 ay oluyor.. iyi ki de böyle bir değişiklik yapmışım.. golf'e olan tutkum tavan yaptı diyebilirim :)

yarchi

Katılımcı Üye
Üye
İsim
Fatih
@HaK Hocam ev almak için satma seçeneği de bence hiç azımsanmayacak bir seçenek. Bu yüzden eklenebilir.  :'(

HaK

Katılımcı Üye
Üye
İsim
Hasan
Is kurmak icin satma secenegi eklenebilir. Aile genisledigi icin de ihtiyaclar degismistir bu secenekler de eklenebilir. Su an uzun vadede satma dusuncem yok en az bes sene kullanirim diye dusunuyorum. Ama hayat karsimiza ne cikarir bilemeyiz. Mesela son sinif.hukuk ogrencisiyim bekarim. Kariyer planimda akademisyenlik var ama olmamasi ihtimalinde avukatlik dusunuyorum. Avukat olursam buro acmak icin aracimi satabilirim.
Seçenekler eklendi Hocam. Teşekkürler... :)  

EMRAH ATTS

Paylaşımcı Üye
Üye
@HaK

degerli hasan hocam biraz sabırsızım gözden çıkarttığım için durmasını istemedim tanıdığım bır arkadaşım var galerici benden kazanma durum bu araç bu şu paraya alıcaksan gel satışı yapalım dedim geldi araçta zaten sorun yoktu kontrol dahi etmeden binip satışı yaptık 

nette durdukca canım sıkıldı araca satılık yazmayıda hiç sevmem tofaş gibi kuşumu satıyorum tarzı alanda hayrını görsün  :000074-medium:

HaK

Katılımcı Üye
Üye
İsim
Hasan
@yarchi, @fcsrn Dediğiniz çok doğru, ev-gayrimenkul seçeneği de eklendi.

Saygılar...

Exe7

Katılımcı Üye
Üye
İsim
Oğuzhan Toprak
@enpisagor Dostuma katılıyorum.İçimizde kalan opsiyonları ekletip kullanmak istediğimden satmıştım.

[2014 Highline (10.000km de satmıştım) -> 2015 Highline geçiş yaptım(Durban Jant-Spor Süspansiyon-Can Tavan-6.5' ekran ve yol bilgisayarı Renkli)] bu ek özellikleriden dolayı  8D

jajaja

Paylaşımcı Üye
Üye
İsim
before after avatar
Henüz satma düşüncem yok ama arada BMW'ye olan merakım ve içimdeki şeytan dürtmüyor değil.  :000132-medium:

Üst Alt