Ne kadar dikkat edersen et..

Öyle valla. Sorgulamamak lazım:)

Geçmiş olsun benim de aracımın tavanına taş mı attılar bişey mi düştü çözemedim. Her yeri de çiziliyor. Nerde nasıl oluyor anlamış değilim
Martıların asitli dışkısı mı dersiniz, çiziğimi dersiniz bitmiyor. İ

Her şey gibi bu durumu da normalleştirmemiz gerek sanırım
Öyle hocam sıfır araba alıpta sokağa koyabilene ben iyice şaşırıyorum doğrusu. İstanbulda yasıyorum sokak araları tampon tampona sıfır arabalar. Ben park ettiğim yerde diğer arabanın tamponunda park sensörü yoksa oraya park etmiyorum, adam illa tampona değdirecek çünkü biliyorum. Çok ince hesapları düşünmekten bi hâl olduk valla. En güzeli rahat olcaksın ‘ ne olcaksa olsun’ mantığı:)

İstanbul'da durum malesef öyle.fakat ben küçük ve rahat bi şehirde yaşıyorum zonguldak'a ama yinede oluyor.sağlık olsun napalım

Ülke olarak birbirimize saygımız kalmamış.
Biran önce bunu düzeltmemiz lazım. Bu genel bir sorundur. Bunun yolu Eğitim ve Aile terbiyesi.
Katılıyorum size, her şey aileden gelir.

Yaklaşık 13 yıldır kapalı garajlı yerde oturuyoruz. herkesin yeri belli binada suratsız karı koca var adam jigolo büyük ihtimal karısının 2 döküntü aracını içeri sokmak için fırsat kolluyor. ne türden hayat yaşadıkları belli değil saygısız seviyesiz binada çıkan her olayda onlar var. geçen hafta izinsiz 2.aracı sıkıştırmış iki kolon arasına yeri daralttı yanımdaki araç bana sürttü çağırdık dedik senin yüzünden dikkat etseydi dedi çıkardı aracı kendimi zor tuttum bu gün baktım aynı yerde.. oysaki en büyük 1 araçlık yeri vermiştik halen gasp etme peşinde.. Katil olmaya az kaldı birileri rahat edecek diye ben niye zararına katlanacağım, az kaldı sabır bir yere kadar.. kaputta derin çizik olmuş vs.. toplu siteler mahalleler vs.. sıkıntı müstakil evin olacak garajlı eninde sonunda bir bela çıkıyor karşına.. tam kafa dinlicem bayram diyorum bu günlerde üst kat taşınıyor onun gürültüsü her sene yeni kiracı geliyor. işler vasat bir taraftan kimse hayatından memnun değildir bi yerlerden kesin sıkıntı yaşanıyor. mahalle % 70 yabancı :)

Neler oluyor ya. Geçen aylarda da sol ön çamurluğun tam hat çizgisi üzerinde bi göçük gördüm kırmızı da leke var. Başka bi aracın kapısı mı çarptılar birşeyle vurdular mı anlayamıyorum nasıl becerdiler. Her arabaya binişimde gözüm takılır emeği geçene bigüzel saydırırım hala da içim soğumuş değil. Sen ne kendi aracına ne de bir başkasınınkine zarar vermeyeyim diye kırk takla atarsın ama şerefsizin biri gelir canını sıkar işte. Yukarıda da söylendiği gibi, müstakil bir kapalı garaj ancak derman olur derdimize. Allah daha beterlerinden korusun inşallah. Amin🤲🏻

Ekli dosyalar

• IMG_20220416_135231.jpg
    IMG_20220416_135231.jpg
    57.7 KB · Görüntüleme: 51
Geçmiş olsun hocam araba kapalı otoparkta komşum sağ olsun kapıyı vura vura bu hale getirmiş ne diyeceğimi bilemiyorum gerçekten yazık yazık.

Ekli dosyalar

• 755CA71F-39DD-4422-BA2D-F4A2D4CA3528.jpeg
    755CA71F-39DD-4422-BA2D-F4A2D4CA3528.jpeg
    268.2 KB · Görüntüleme: 71
Neler oluyor ya. Geçen aylarda da sol ön çamurluğun tam hat çizgisi üzerinde bi göçük gördüm kırmızı da leke var. Başka bi aracın kapısı mı çarptılar birşeyle vurdular mı anlayamıyorum nasıl becerdiler. Her arabaya binişimde gözüm takılır emeği geçene bigüzel saydırırım hala da içim soğumuş değil. Sen ne kendi aracına ne de bir başkasınınkine zarar vermeyeyim diye kırk takla atarsın ama şerefsizin biri gelir canını sıkar işte. Yukarıda da söylendiği gibi, müstakil bir kapalı garaj ancak derman olur derdimize. Allah daha beterlerinden korusun inşallah. Amin🤲🏻
Size de geçmiş olsun..

Kendine ait bir otoparkın olmayınca her şey göze batıyor hocam işte
Öncelikle geçmiş olsun ancak bu konuya da bir tecrübemi aktarmak isterim bizim apartmanımıza ait otoparkımız var bulunduğumuz kattaki araç sayısı iki elin parmağını geçmez yıkar getirir koyarım elhamdülillah sorun da yaşamadım ancak illa ki dışarıya çıkmak gerekiyor ve gittiğiniz bir misafirlikte park ettiğiniz aracınızın başına geldiğinizde de bu gibi durumlar yaşanıyor. Golf öncesi 98 model bir Civic aracım vardı aracı komple boyaya soktum tertemiz olsun diye aracı başka yerlere gittiğimde park ettiğimde çoğu yerlerde önden çıkan araç sürttü yandan geçen araç sürttü ben aracı bir defa sürtmedim, takmadım ama ülkemin insanı sağolsun 😂

Evim müstakil kapalı değil ama araç park alanım var. Evim müstakil olsa bile bu seferde garaj kapımın önüne veya dibine araç park ediyorlar. İnsanın derdi bitmiyor anlayacağınız.

Geri
Üst Alt