Ne kadar dikkat edersen et..

ugur.dogan

Katılımcı Üye

İsim
Uğur
Araç
Golf
Arkadaşlar ne kadar dikkat ederseniz edin siz hiç sürtmediğiniz halde park halinde motorlar arabalar sürtüyor tamponu kaç kere boyattım yine aynı sonuç..

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    168.9 KB · Görüntüleme: 224

Geçmiş olsun

Ben bezdim pes ettim surekli yaşıyorum park halinde vuruk cizik

Yaptirmakta icimden gelmiyor
Teşekkürler, haklısınız. Biz bir başkasına zarar versek uykumuz kaçar. Anlamıyorum bu insanlardaki dikkatsizliği..

Arkadaşlar ne kadar dikkat ederseniz edin siz hiç sürtmediğiniz halde park halinde motorlar arabalar sürtüyor tamponu kaç kere boyattım yine aynı sonuç..
Normal saymaya başladım artık Geçen tavanda kırılmış soda şişelerini duruyor görünce ne diyeceğimi bilemedim.

Normal saymaya başladım artık Geçen tavanda kırılmış soda şişelerini duruyor görünce ne diyeceğimi bilemedim.
Kendine ait bir otoparkın olmayınca her şey göze batıyor hocam işte

Herkese geçmiş olsun, sakınan göze çöp batar ya, o hesap hep temizleyip paklayınca bişey çıkıyor, bende bezdim bülent hoca gibi. 6 ayda bi yıkatıyorum. Araba parkayınca birinin gözü deyiyo.

Size de geçmiş olsun hocam, gerçekten can sıkıyor böyle şeyler

Ekli dosyalar

• ABE0C43F-E774-4FF6-984F-42069F1B749A.jpeg
    ABE0C43F-E774-4FF6-984F-42069F1B749A.jpeg
    825.4 KB · Görüntüleme: 59
Geçmiş olsun benim de aracımın tavanına taş mı attılar bişey mi düştü çözemedim. Her yeri de çiziliyor. Nerde nasıl oluyor anlamış değilim

Geri
Üst Alt