O Artık Kırmızı

@ByTKNali hocam bu güzelliğin kaplamaya başlandıgından beri farkındayım ama çok fazla bakamıyorum 

biraz daha bakarsam bende yaptırıcam yoksa  :Allah nazardan saklasın

nazar degmesin ben buradayım diyor resmen

@EMRAH ATTS hocam çok teşekkürler

kaplama ile başka bir boyut kazandı tavsiye ederim :)

@ByTKN

Sağol varol değerli Ali Hocam;

Gözümüz gönlümüz şenlendi.

Resmen bambaşka bir araca dönüşmüş özellikle son rötuş la...

Zevkli adamsınız bir kez daha gördüm vesselam..

Maşallah 

@EMRAH ATTS hocam çok teşekkürlerkaplama ile başka bir boyut kazandı tavsiye ederim [emoji4]
Boyle bodykit renk ve kanat varken kesinlikle chip tuning yaptirin o eksik kalmis zira. Trafikte gören araclar taciz edebilir ve stock 1.4 buna cevap veremez.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ansolak haklısınız ama o durumlarda karşı tarafa uymamakta fayda var :)

Hayırlı olsun hocam çok yakışmış senden ricam ben spoilere takıldım. Bende yaptırmak istiyorum nerede yaptırdınız acaba?

spoileri istanbul garage dan sorabilirsiniz

Ne kadara yaptırdınız acaba

Sent from my iPhone using Tapatalk

Güzel çalışma hocam, maşallah araç evrim geçirmiş resmen.

Ben söyledim VW ye beyaz golf vermeyin bana diye inanmadılar sonuç bu :)))))

Ben söyledim VW ye beyaz golf vermeyin bana diye inanmadılar sonuç bu :) ))))
Kirmizi seviyorsaniz o kadar gunbatimi kirmizi icinde 3 farkli ton barindiriyor isigin gelis acisina gore. Ben biraz orjinalciyim orjinal renkler haric hepsi gozume bi degisik geliyor bunda bir yanlis var diyorum. Yanlis anlamayin sakın ferrari kirmizisi çok guzel bir renktir ama golfte gözüm hala alisamadi biraz fotograf sayisini arttirin hocam farklı acilardan belki gozumuz alisir ne dersiniz?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ansolak ben sipariş verip almadım beklemeyi sevmiyorum. Gün batımı ve beyaz renk vardı alırken cam tavan için beyaz rengi seçtim . Modifiye seven biri orjinalci olamaz zaten :)
İlerleyen zamanlarda yeni fotolar eklerim :)

Geri
Üst Alt