O Artık Kırmızı

@ByTKN Hocam golf'e kırmızı çok yakışıyor,mat kırmızı gün ışığındaki fotoğrafları herşeyi söylüyor :'(  Bagaj çıtası piano black sanki güzel durur gibime geliyor s=alala  Kazasız belasız kullanırsınız inşAllah..

Teşekkürler @Nature and cars hocam

Beğendiğim işte bu diyebileceğim bir difüzör ve krom cam çıtaları var şu an aklımda

@ByTKN hocam maşallah, profil fotoğrafını da kızartın, Allah güzel günlerde kullanmanızı nasip etsin :'(

@ByTKN Hocam maşallah kaplama 10 numara olmuş ellerinize sağlık.Fakat Yan ayna kapakları kaplama mı yoksa boya mı acaba?

yan marşpiyeller orjinalmidir.Araç çok hoş maşallah

@Exe7 hocam teşekkürler. Evet yan aynalar piano black kaplama
@soner34 teşekkürler. Yan marşpiyeller orjinal servis ürünü değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam oncelikle harcanan emek icin saygi duyarim. araciniz cizilmesin vs diye mi kaplattiniz bu sekilde? samimiyetimle ve saygimla soylemek isterim.ki. olmamis, ben yakistiramadim. zevk meselesi diyelim..yanlis anlasilma olmasin.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin.

Gayet güzel olmuş. Hatta çift renk yapılabilirmiydi diye düşünüyorm [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ruhsat işlemedeki prosedür şöyle
ilk olarak TUVTURK ten randevü aldım. Muayene gittim evraklar yazıldı görevli geldi şasi numarası ile rengi onayladı ve bana imzalı tuv kaşeli evrak verdiler. Tuvtürk teki işlemler için herhangi bir ücret alınmıyor.
İlçe emniyetten randevü aldım. Ruhsat tescilden renk değişimi için. EK-1 belgesi hazırlattım muamelecilere 15 lira ve 190 lira da ruhsattaki iki yaprak değişimi için emniyet aldı.
Ben sabahtan gittiğim için aynı gün akşamına ruhsatı verdiler. Öğlen yada öğleden sonra gidildiğinde ertesi güne sarkabilir. işlem bu kadar
Golfüm artık yasal olarakta MAT KIRMIZI :)  

Ruhsat işlemedeki prosedür şöyleilk olarak TUVTURK ten randevü aldım. Muayene gittim evraklar yazıldı görevli geldi şasi numarası ile rengi onayladı ve bana imzalı tuv kaşeli evrak verdiler. Tuvtürk teki işlemler için herhangi bir ücret alınmıyor.

İlçe emniyetten randevü aldım. Ruhsat tescilden renk değişimi için. EK-1 belgesi hazırlattım muamelecilere 15 lira ve 190 lira da ruhsattaki iki yaprak değişimi için emniyet aldı.

Ben sabahtan gittiğim için aynı gün akşamına ruhsatı verdiler. Öğlen yada öğleden sonra gidildiğinde ertesi güne sarkabilir. işlem bu kadar

Golfüm artık yasal olarakta MAT KIRMIZI [emoji4] 
Hayırlı olsun hocam, Mat Kırmızı artık yasal :) prosedür bilgilendirmesi için de teşekkürler. Çok zor bir işlem de değilmiş.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@ByTKN Ali Hocam hayırlı olsun, ben çok beğendim, maşallah :)

Hayırlı olsun hocam, mat renk çok güzel durmuş

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkür ederim arkadaşlar. 

Geri
Üst Alt