Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Selamlar İzmir'den aranıza geçen yıl bu zamanlarda katılmıştım, sık sık forumu takip etsemde golf sahibi olmadığım için uzaktan seyretmekle yetindim, gerçi hâlâ bir golfüm yok
eskiden beri bir golf hayranlığım olsa da hanımı bir türlü golfe ikna edemediğim için kızdığım dan, birazda çok fazla araç kullanmaya ihtiyacım olmadığıdan hiç araç sahibi olmamıştım, geçen yıl biranlık gaz ile leon 2012 1.6 tdi dsg ilk aracımı aldım, forumun kalitesinden midir, golf hayranlığımın devam etmesindenmidir bilmiyorum, genelde bu forumdaki muhabbetleri takip ediyorum, uygunmudur bilmiyorum sessiz sedasız sizleri uzaktan takip etmek istemedim, iyi forumlar dilerim.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar golftutkusu ailesi ve golf kullanıcısı arkadaşlar ismim selim Bandırmadan Golf7 ile eksik bildiklerim hakkında fikir edinnmek için aranıza dahil oldum tekrar merhaba

Herkese Selamlar.  İstanbul'dan aranıza katıldım.  2016 golf 7 1.4 tsi aracım.  Bir şeyler öğrenebileceğimi düşündüğüm için buradayım

2017 Golf Comfortline Paket araç satın alarak aranıza artvin'den katıldım. Daha önceden forumu üye olmadan takip ediyordum aracı satın aldım direk üye oldum. Retrofit işlemlerinde yardımlarınızı bekliyorum. Hepinize teşekkürler. 

Herkese selamlar. Geçmiş dönemlerde Golf 4,6 kullandım . Golf 4 zamanında formla tanışmıştım . Daha sonraları ara verdim malum hayat telaşı . Son olarak Golf 7 1.6 TDI DSG ile 2 yıl önce aldım . Golf farklı bir seviye binmeye tam gaz devam.. Biraz fazla konuştum galiba .:))))

Konya da yaşıyorum. 1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt