Ben Kimim? / Tanışma Konusu

üstyapı statik projeleri yapıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Nfk

Herkese merhabalar. Ben Said, 27 yaşındayım ve Antalya'da yaşıyorum. 2020 model golf 7.5 midline plus ışık-görüş paketli araca sahibim. Araçtaki eksiklikleri tamamlamak için araştırma yaparken bu forumu buldum. Gerçekten golf tutkusuyla dolu insanlar burda. Araçlardaki eksikleri görüşüp danışabileceğim Antalya'dan arkadaşlar varsa tanışmaktan memnuniyet duyarım. Herkese iyi forumlar.
Aramıza hoş geldiniz Said hocam. 

Bu arada 2013 1.2 dsg golf kullanıcısıyım içibeni dışı miileti yakar  :lol:

Herkese merhabalar keyifli forumlar Yozgattan selamlar 2016 B8 R Line sahibiyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar ben Emre Ankara'da makina mühendisiyim ,az bir süredir 2014 1.6 TDI Comfortline 105 HP DSG Golf sahibiyim,foruma adapte olmaya çalışıyorum.

Ayrıca sıfır orjinal ve yan sanayi yedek parça konusunda ihtiyacı olanlara kısmen de olsa yardımcı olabilirim.

Saygılar...

Merhabalar ben İstanbul’dan Ahmet uzman çavuşum  1.2 TSİ bi golf 7 aracım var ilk aracım olduğu için burdan faydalanabileceğim çokça bilgisi olan insanlar tanıyacağımdan eminim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar, İsmim Anıl. İstanbuldayım. İlk aracım olduğu için her şeyi buradan öğrenmeye çalışıyorum. 

Bu arada Volkswagen Golf 1.6 TDi BlueMotion Highline 110 bg, 2015 Model, Manuel ile yola girdim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt