Golf 7 Elektrikli Hafızalı Koltuk Retrofiti

Konforu zaten iyidir. Görüntüde harika olmuş elinize emeğinize sağlık. Bizimde aklımızda bulunsun.

Eline koluna sağlık çok güzel olmuş benim retrofit sıramda var fakat koltuk denkgetiremedim. Güle güle kullan.

Hocam gerçekten çok başarılı olmuş, en beğendiğim retrofit bu benim de, gerçekten çok zaman harcamışsınız, emeğinize sağlık. 👌 R line koltuklarda bu işi tamamlamış.

Maşallah hocam aracınızda vites etrafındaki düğmelerin doluluğuda göz kamaştırıyor 😁

Eline sağlık, aklimda kalan tek retrofit, bigun yapacagim insallah :)

Elinize sağlık, çok güzel ustalık eseri gibi olmuş.
İnsan bu denli uğraşıp emek verdiği aracı satamazda.

@ZaGani hocam çok güzel olmuş elinize sağlık , çok büyük bir emek vermişsiniz çokta güzel olmuş hafızalı olmasıda ayrı bi cabası 😍

Teşekkürler arkadaşlar. Hobi olarak yaptım. Zaten kullanmaktan ziyade bu islemi yapması zevk verici. Araç 1 senede evrim geçirdi desem yeridir. Bütün retrofit konularimi en kisa surede tek basliga toplamayi planlıyorum.

Çok uzundur aklımda olan ama passat koltukları ateş pahası olduğu için yapamadığım şeyi yapmışsınız. Superb koltukları aklıma gelmemişti, yakında superb koltukları da kara borsa olur :)

tmm istediğim retrofit olmuş Rline koltuğa elektrik hafızalı koltuk :)
maşallah çok emek vermişniz.

çok güzel olmuş, imrendim. elinize sağlık. aliexpress'te motor vs parçalar olarak "upgrade kit" adı altında satılıyor; acaba yan trim de olsa bir şekilde monte edilebilir mi?

çok güzel olmuş, imrendim. elinize sağlık. aliexpress'te motor vs parçalar olarak "upgrade kit" adı altında satılıyor; acaba yan trim de olsa bir şekilde monte edilebilir mi?
Upgrade kitler hakkinda pek bilgim yok, fakat koltukların alt kizak mekanizmalari bayağı farklı. Alieksten alip ugrasmak yerine komple koltugu degismek bana daha mantıklı geliyor

Geri
Üst Alt