2021 Egea Bug Silecek

İlk başta troll konu sandım :) Sazan.avi olmamak için yorum yapmamıştım ama işin rengi şimdi belli oldu :)))

Forumumuz müdavimlerinden @Negatiwe de geçenlerde Egea Cross aldı. Yorumlarını merakla bekliyoruz.

Sizin de yorumlarınızı alabiliriz @egeahastası
Bir bugda pejoda var 2018 ve üstü modellerde deneyebildim çalışıyor😁😁

Konu tutarda kimse yapamaZsa onuda çekeriz.
Forums meydan okuyorum😎

İlk başta troll konu sandım :) Sazan.avi olmamak için yorum yapmamıştım ama işin rengi şimdi belli oldu :)))

Forumumuz müdavimlerinden @Negatiwe de geçenlerde Egea Cross aldı. Yorumlarını merakla bekliyoruz.

Hocam nick tamamen işin espri kısmı olsun diye seçildi :) Konudaki hata 2016 model 1.6 benzinli otomatik Egeam da yok. Egea hakkında genel ve en temel düşüncemi sorarsanız; neye bindiğinizin farkında iseniz güzel araba, kendi sınıfında konforu da kalitesi de performansı da yeterli. Bir önceki aracım 1999 model 1.6 Polo Classic-Sedan idi arızalarından bıkmamış olsam hala ona biniyor olurdum, Egeanın o araçtan tek fazlası güncel teknolojiye ayak uydurmuş özelliklerinin bulunması bunun dışında konforu da yol tutuşu da sağlamlığı da Polodan daha iyi değil.
Ancak güncel ekonomik şartlarda Egea kesinlikle pişmanlık değildir. Tabi en önemli kriter neye bindiğinin farkında olmak. Egeaya bineyim golf konforu golf performansı versin dersen araban sana eziyet olacaktır.
Egeamı 2016 yılında sıfır almıştım hala keyifle kullanıyorum, Allah izin verirse de uzun bir süre kullanmaya devam edeceğim.

Son düzenleme:

Merhabalar
20220514_134045.jpg
Bizim vw araçlardaki gibi servis konumuna geliyor sabit kalıyor.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Bu arada egea nın otomatik vitesli 1.5 motorlu hybrid seçeneği çıkmış 570 bin tl den satışa başlamış

Geri
Üst Alt