2021 Egea Bug Silecek

apranaxi

Üye
İsim
Batu
Arkadaşlar selam,
2021 Egea kontak kapalı Sürekli açık silecek.
Bug bulmuş bulunuyorum. İtalyaya selam😈😎

Selamlar, konakta yedek anahtar takılı olabilir mi ?
Videoyu kontak kısmını ekleyerek yeniden çekmelisiniz.

Siz yine de akıllarda soru işareti kalmayacak şekilde videoyu yenilerseniz daha iyi olur diye düşünüyorum :D
Bu arada bu özelliği (!) yeni modellere eklemişler galiba 2016 da böyle bir özellik/güzellik (!) yok :D

Siz yine de akıllarda soru işareti kalmayacak şekilde videoyu yenilerseniz daha iyi olur diye düşünüyorum :D
Bu arada bu özelliği (!) yeni modellere eklemişler galiba 2016 da böyle bir özellik/güzellik (!) yok :D
Hahahahahaha
Çok ısrar ettiniz eklicem şimdi videoyu😁

Selamlar, konakta yedek anahtar takılı olabilir mi ?
Videoyu kontak kısmını ekleyerek yeniden çekmelisiniz.
Hocam aramıza hoş geldiniz

Sizi tebrik ederim, konu açıldıktan 7 dakika sonra forumumuza üye olup 2 dakika içerisinde de cevap yazmışsınız.
İnternette egea ile alakalı bir şeyler yazıldıkça size bildirim mi geliyor yoksa bu bir tesadüf mü? :)

Hocam aramıza hoş geldiniz

Sizi tebrik ederim, konu açıldıktan 7 dakika sonra forumumuza üye olup 2 dakika içerisinde de cevap yazmışsınız.
İnternette egea ile alakalı bir şeyler yazıldıkça size bildirim mi geliyor yoksa bu bir tesadüf mü? :)
Merhabalar hoş buldum,
Tesadüf diyelim :) nick manidar ;)

Son düzenleme:
Madem tanıştık bu vesile ile yardım rica edeyim sizlerden.
Konya'dayım, 2016 model Egea 1.6 E-torq Otomatik Benzinli+LPG araç sahibiyim, araç 80.000 km de bakım yaptıracağım. 0w30 yağ tavsiyeniz nedir ?

@Furkan
Merhabalar @egeahastası benim işyerinden egea kullanıcısı arkadaşım formun linkini ben yolladım. "bak egea'yı sat golf alalım sana" dedim. Formumuzda güzel arkadaşlar anında sorunlarına cevap da yazarlar dedim:) Sağolsun kendisi manidar bir isimle formumuza üye olmuş :) Egeayı satıp golf almak için 50 sebep adlı konuyu kendisi açacağını varsayarak aramıza hoşgeldin diyorum:)

@Furkan
Merhabalar @egeahastası benim işyerinden egea kullanıcısı arkadaşım formun linkini ben yolladım. "bak egea'yı sat golf alalım sana" dedim. Formumuzda güzel arkadaşlar anında sorunlarına cevap da yazarlar dedim:) Sağolsun kendisi manidar bir isimle formumuza üye olmuş :) Egeayı satıp golf almak için 50 sebep adlı konuyu kendisi açacağını varsayarak aramıza hoşgeldin diyorum:)
Serkan kardeşime teşekkür ederim, aranızda bir miktar para toplayarak egeamı değiştirmeme destek olabilirsiniz :) NOT: Egea can golf heyecan ;)

@Furkan
Hahaha, süper (y)

Golf gelsin de, nick değiştirilebilir. :)

İlk başta troll konu sandım :) Sazan.avi olmamak için yorum yapmamıştım ama işin rengi şimdi belli oldu :)))

Forumumuz müdavimlerinden @Negatiwe de geçenlerde Egea Cross aldı. Yorumlarını merakla bekliyoruz.

Sizin de yorumlarınızı alabiliriz @egeahastası

Geri
Üst Alt