Cep telefonu hizmetini hangi şirketten Alıyorsunuz?

Cep telefonu hizmetini hangi şirketten Alıyorsunuz?

• 61CELL

• BIMCELL

• FENERCELL

• GSMOBIL

• KARTALCELL

• PTTCELL

• T.TELEKOM

• TURKCELL

• VODAFONE

• DİĞER(Belirtiniz)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Türktelekom kullanıyorum. Daha önce EGM 15 tarifesi kullanıyodum. 29 tl bandındaydı. Sonradan paket fiyatı artmaya başladı ancak anlamsızca internet tüketimi de artmaya başladı. Bu sefer türk telekom prime 30 mu ne ona geçtim. Şu anda;

30 gb net
Sınırsız konuşma şebeke içi
2000 dk heryöne
1000 sms
Malesef 114.5 tl

Türkcell Akılı 15 tarifesini kullanıyorum . 15 gb internet , 1000 dk konuşma, 1000 sms aylık ücreti herşey dahil 63.2 TL.

@tuncer_2632
Hiçbir sosyal medyam ve üyeliğim yok. Ayda 2GB net, 300Dk konuşma ve 10 sms yeter bana.
Bu tarifeye en yakını ve ekonomiği bimcell(34₺)
Bildiğiniz başka varsa belirtin lütfen.

Turkcell faturasız yıllık tarife kullanıyorum. Her ay internet kullanımım değişkenlik gösterdiği için yıllık paket daha cazip geldi. Kullanmadığım bakiyeler diğer aya devrediyor. Yıl içinde aynı tarife tekrar alım yapılabiliyor. Ben aldığımda 300 TL 80 GB idi ama sonradan zam gelmiş ve 450 TL 70GB olmuş. Yine de benim gibi kullanmadığım paketin ay sonunda boşa gitmesinden muzdarip ekonomik tarife arayan birilerinin işine yarar belki.

Mutlu Mega 70 GB Paketi

Aylık olarak düşününce 5.8 GB internet, 2000 dakika ve 1000 SMS 37.5 TL'ye denk geliyor.

Ben bu telefon şirketlerini anlamıyorum.
Bütün operatörler tv reklamında en çok hat bizde diye reklam yapıyor.

forumumuz anketi tersini söylüyor. hat sahiplerinin yarıdan fazlası Turkcell

dünden bu yana listedeki şirketleri tamamenn inceledm.
Sanırım bimcell e geçeceğim. en uygunu o.
Uygun olarak gb çok fazla olmasada olur denirse türkcell de yıllık paket var, onada bi bakın.
Hiçdeğilse çekiyor.

Vakif olaylarindan sonra aninda Vodafone a gecmistim. Yillardir kullaniyorum, memnunum. Buyuk bir fark hissetmiyorum ve hem daha uygun.

Sinirsiz sosyal medya ve muzik paketi + 40gb bilmem ne kadar dk konusmali ( internet daha onemli) falan 86 tl idi.

Vodafone Koç Ailem paketlerine bakın derim, tek sıkıntı Koç Ailem üyesi bir arkadaş bulmak lazım :)

vodafone tüm sosyal ağlar sınırsız facebok instagram whatsap youtube spotfy tv+bu v.b hepsi.
Konuşma sınırsız.
İnternet sayfası dolaşımlarda 25GB
Fiyat: 105 tl
Ama çekmiyor. İlçe merkezinde yaşıyorum ama hız testlerinde 1 mbps hız veriyordu🙂

Geri
Üst Alt