Cep telefonu hizmetini hangi şirketten Alıyorsunuz?

• 61CELL

• BIMCELL

• FENERCELL

• GSMOBIL

• KARTALCELL

• PTTCELL

• T.TELEKOM

• TURKCELL

• VODAFONE

• DİĞER(Belirtiniz)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Terms

Paylaşımcı Üye

Araç
Golf 7 1.4 TSI 125 DSG Highline
Birde gündelik yaşantımızda kullandığımız bir konunun anketi olsun.
Kontratım bitiyor ve fiyatlar uçmuş.

Türk Telekom’a elini veren kolunu kaptırıyor. Müşteri hizmetlerine ulaşmak Mars’a gitmekten daha zor.

Turkcell, Ensar Vakfı sponsorluğuyla bitmiştir.

Vodafone bana yetiyor:

A1C58AEB-4675-4A09-90C5-2866A2CEFC20.jpeg

2 sene kadar önce çok cazip diye hattı Vodafone'a taşımıştım. 45 GB internet, sınırsız sosyal medya ve 6 aylık beinconnect hediyesi falan verdiler ama hediye ettikleri beinconnect hakkımı bile vodafone internetinden izleyemiyordum. Hatta sınırsız Youtube paketinde hd video da izleyemiyordum. Şikayet etmediğim yer kalmadı ama hiç bir şey düzelmedi tabi. Sırf taahhütüm var diye bekledim ve biter bitmez hattı hemen Bimcell'e taşıdım. Şimdi internet hızından memnunum ve en önemlisi taahhütüm yok.
İnternette de türknet kullanıyorum, onda da taahhüt yok.
Artık öğrendim ki hiç bir operatöre bağlanmamak lazım ve hangisi işime gelirse özgürce ona geçeceğim.

hangi paket hocam bu? nasıl geçebiliriz?
O pakete geçemezsiniz.
Benim paket bitiyor ve Turkcelin bana teklifi 8GB 1100dk. 90₺
Ben bu paketi 1 yıldır 42,90 a kullanıyordum.

Tdi tarife bimcell

750 dk 250 sms 8 gb
34 lira + 4,20 telsiz

Varmı daha az yakan ??

1.4 TDI tarife Fenercell

1000 dk + 1000 sms + 8GB
29 TL + Telsiz :)

Yaklaşık 20 yıllık bir hat kullanıyorum. Dedemden kalma ve numarası da güzel olduğu için değiştirmek istemiyorum. Bana özel bi tarife mi bilmiyorum ama uzun yıllardır aynı tarifeyi kullanıyorum ve ilginçtir bu sene başında zam gelmediği gibi 2 tl de indirim yaptılar. (Gerçi ben genelde kotayı aşıp ek paket aldığım için nadir olarak 29 tl ödüyorum. Aldığım ek pakette 4gb internet 20 tl civarında oluyor.)

O pakete geçemezsiniz.
türkcell de 27 gb ye 150 tl ödüyorum zoruma gidiyor, bulunduğum bölgede başka operatörler de iyi çekmediği için mecburen kullanıyorum uygun bir şeyler arıyorum ama bulamadım

Eylül 2021 de tanımlı

TT
6 gb 1000dk 1000sms
29,75 TL

Aynı tarifenin Vodafone versiyonu eşime Nisan ın başında 44 TL ye bulabildim.

Evet her geçen gün fiyatlar operatörlerde de şişiyor.

Her şirket kendini enflasyona ezdirmemeye kararlı, ezilen biz oluyoruz ne yazık ki.

• Beğen
Tepkiler: SCC
O pakete geçemezsiniz.
Operatör değişikliği ile geçiş yapanlara daha uygun fiyat verebiliyorlar.

Yani Vodafone ve Türktelekom un hat taşıma ile gelenlere özel fiyat teklifleri olabilir size.

Sim kart değiştikten sonra bankalarda sim kart blokesini kaldırmak gerekiyor hatırlatmak isterim, acil bir işinizde önünüze engel çıkmasın.

Ben de turkcell müşterisiyim,kurumsal tarifede olduğumdan bireysele göre çok daha ucuz fatura altı indirimler vs tanımlanıyor fakat bireysel tarifede kalsaydım da turkcell’de devam ederdim.

Şu an Turkcell ama her şey taahhüt bitiş tarihindeki fiyatlara bakar. Al birini vur ötekine durumu olduğu için fiyat/fayda açısından neresi işime geliyorsa oraya geçerim. Sanırım birkaç ayım kaldığı için bu aralar Vodafone smslerle çok darlıyor. Son gelen smsi burada paylaşayım, belki faydası dokunur. Linkteki paketler şu an kullandığım tarifeden de avantajlı.

“ Vodafone'da kaçırılmayacak bahar fırsatları! Sadece online başvurulara özel, Süper Uyumlu tarifesinde 7+2GB internet ilk 3 ay 46 TL, sonraki 9 ay 54 TL. Avantajlı kampanyaları ve tarifeleri incelemek için http://vftr.co/basvursuperuyumlu

Ben bu telefon şirketlerini anlamıyorum.
Bütün operatörler tv reklamında en çok hat bizde diye reklam yapıyor.

forumumuz anketi tersini söylüyor. hat sahiplerinin yarıdan fazlası Turkcell

dünden bu yana listedeki şirketleri tamamenn inceledm.
Sanırım bimcell e geçeceğim. en uygunu o.

vodafone tüm sosyal ağlar sınırsız facebok instagram whatsap youtube spotfy tv+bu v.b hepsi.
Konuşma sınırsız.
İnternet sayfası dolaşımlarda 25GB
Fiyat: 105 tl

Geri
Üst Alt