16" Dover'dan 17" Dijon'a geçiş

Bende 16 doverdan 17 dijona gectim ilk basta sert gibi geldi fakat alistim arac uzun yolda daha tok bi hal aldi gayet memnun kaldim lastikler goodyear eagle sport sari siteden lastiklerlerle birlikte janti 6bine almistim 1 ay once simdi fiyatlar almis gitmis diyebilirim.

Bende 16 doverdan 17 dijona gectim ilk basta sert gibi geldi fakat alistim arac uzun yolda daha tok bi hal aldi gayet memnun kaldim lastikler goodyear eagle sport sari siteden lastiklerlerle birlikte janti 6bine almistim 1 ay once simdi fiyatlar almis gitmis diyebilirim.
Evet dijon daha iyi bencede

maşallah gayet güzel olmuş

Maşallah :) Bizdede var 4 tane dover kışlık yapıcamda eli yüzü düzgün dijon bulamıyorum güvenilir. Siz kaça denk getirdiniz acaba özel değilse ?

Maşallah :) Bizdede var 4 tane dover kışlık yapıcamda eli yüzü düzgün dijon bulamıyorum güvenilir. Siz kaça denk getirdiniz acaba özel değilse ?
Teşekkürler. 4 tane çıkma jant 5.500 e geldi, lastikler de 6.000 tl. Benim jantımla lastiklerime de 4.000 e sattım

@ugur.dogan aracınız comfortline sanıyorum.
J LED far LED stop retrofitini nerede ve kaça yaptırdınız çok güzel duruyor.

@ugur.dogan aracınız comfortline sanıyorum.
J LED far LED stop retrofitini nerede ve kaça yaptırdınız çok güzel duruyor.
Teşekkürler. İstanbul avcılar istikametinde vagcomcenter var. Gayet güzel iş çıkarıyorlar. Ben memnun kaldım. Daha öncede orjinal amblem kamera vb bir çok şey yaptırdım. J farlar 5500, led stoplar 5.700 ( iyi olanı) instagram sayfalarıda var

Hayirli olsun guzel günlerde kullanmak nasip olsun inşallah...

Bu aralar bende jant değiştirmek istiyorum 15 teneke jantlar var üstüne kışlık lastikler üstünde dursun dedim ama 18 durban larim var takasim gelmedi içimden yollar biraz bozuk çok rahatsız ediyor tay değiştir 18 tak gerek yok dedim bu yaz değsiklik olsun istiyorum...

Dijon vardı aklında benim da fakat nette dolaşırken bi jant gördüm değişk bi çılgınlik mi yapsam dedim

Ne dersiniz golf 7 ye yakışır mı ?

Bulması da der nerden bulunur bilmuyurum ama

Hayirli olsun guzel günlerde kullanmak nasip olsun inşallah...

Bu aralar bende jant değiştirmek istiyorum 15 teneke jantlar var üstüne kışlık lastikler üstünde dursun dedim ama 18 durban larim var takasim gelmedi içimden yollar biraz bozuk çok rahatsız ediyor tay değiştir 18 tak gerek yok dedim bu yaz değsiklik olsun istiyorum...

Dijon vardı aklında benim da fakat nette dolaşırken bi jant gördüm değişk bi çılgınlik mi yapsam dedim

Ne dersiniz golf 7 ye yakışır mı ?

Bulması da der nerden bulunur bilmuyurum ama
Hocam ben yakıştıramadım ama tabii sizin bileceğiniz bir şey, ben doğallıktan yanayım durban bile benim gözüme hos gelmiyor :)

@Skyline @ugur.dogan ikinizede hayırlı olsun bende 16 inç doverden 17 inç orjinal sebringe geçtim 1 seneden fazladır kullanıyorum gayet memnunum yol tutuşu gayet güzel oldu özellikle virajlarda bunu daha iyi anlıyorsun

@Skyline @ugur.dogan ikinizede hayırlı olsun bende 16 inç doverden 17 inç orjinal sebringe geçtim 1 seneden fazladır kullanıyorum gayet memnunum yol tutuşu gayet güzel oldu özellikle virajlarda bunu daha iyi anlıyorsun
Hocam sebringle müsait olduğunuz da bir foto paylasırsanız sevinirim

Ah ahhh aslında imkanlar el verse 17 sebringe geçebilsek keşke benim gözümde Sebring <3

Geri
Üst Alt