16" Dover'dan 17" Dijon'a geçiş

ugur.dogan

Katılımcı Üye

İsim
Uğur
Araç
Golf
Arkadaşlar çok arada kaldım en sonda çıkma orjin dijona geçiş yaptım. Mevcuttaki 16 ydı.

Ekli dosyalar

• 026ACACE-A265-40FC-95E2-FABDB2F5AF60.jpeg
    026ACACE-A265-40FC-95E2-FABDB2F5AF60.jpeg
    200.4 KB · Görüntüleme: 92

Hayırlı olsun hocam. Bende 15 den 17 ye geçmeyi düşünüyorum. 16 dan 17 ye ne gibi değişiklikler hissettin paylaşır mısın?

Hayırlı olsun hocam. Bende 15 den 17 ye geçmeyi düşünüyorum. 16 dan 17 ye ne gibi değişiklikler hissettin paylaşır mısın?
Teşekkür ederim, virajda araba yatmıyor daha iyi, tümseklerde biraz daha sert. Lastik aynı marka aldım, continental premium contact. Görsel olarak daha şık duruyor. İlk başta 18 düşündüm ama ben biraz doğallıktan yana olduğum için pek gözüme hoş gelmedi durban. O yüzden orjinal çıkma dijon aldım. Virajlarda daha iyi ama tümseklerde biraz daha sert

Ben de yeni geçiş yaptım, bizzat deneme ve görme fırsatı bulamadım ama iyi oldu gibi 😊
Hocam şık bir jant bende severek aldım. Highline gibi oldu araç. Doğallıktan yana olduğum için dijon seçtim. Orjinal çıkma aldım bilerek sizin lastikler nedir

Hayırlı olsun. Bence Golf 7 için en ideal ölçü bu. Önceki arabamda 17 dijon ve Contipremium Contact 6 kullanıyordum. Lastikler biraz fazla sesli gibiydi ama kalitesine güveniyordum. Sizinki de aynı lastik galiba.
Güle güle kullanın🙂
Teşekkür ederim güzel görüşleriniz için. Evet ben continental premium contact 6 yine tercih ettim. Sert bi lastik ama hem desenli oluşu hem de virajlara güzel girişi hosuma gidiyor. 16 da continentaldı bende biraz alıskanlık yaptı sanırım:)

Hayırlı olsun., tungsten ile çok hoş durmuş.,
Lastikleri ne kadara aldınız? üretim yeri neresi? 2021 mi 2022 üretimi mi? cevaplayabilirseniz sevinirim..

Hayırlı olsun., tungsten ile çok hoş durmuş.,
Lastikleri ne kadara aldınız? üretim yeri neresi? 2021 mi 2022 üretimi mi? cevaplayabilirseniz sevinirim..
Teşekkür ederim, 4 lastik 6.000 TL ye geldi. Üretim yerini bilmiyorum. 2022 yoktu 2021 son ayını aldım

Hocam şık bir jant bende severek aldım. Highline gibi oldu araç. Doğallıktan yana olduğum için dijon seçtim. Orjinal çıkma aldım bilerek sizin lastikler nedir
Doğallıktan dolayı dijon seçtiyseniz bence ön ve arka farlarıda golf 7 highline yapsaydnız dijon jant ile tamamlardı kendini

Geri
Üst Alt