Lastik ve Jant Değişimi öneri

Araca önce yay ardından 1 ay sonra jant taktırdım. Yay sonrası jant yaydan konfor olarak daha çok sertleştirdi arabayı. Bir tık fazla sertleşti bile diyebilirim ama çabuk alışıyorsunuz.

Görüntü olarak istediğim gibi oldu ama düzenli kullandığınız yollar bozuksa 17 den şaşmayın derim.

Kaliteli lastik kadar önemli olduğundan sahte çakma kalitesiz jantlardan uzak durun 17 Dijon en mantıklı seçenek 18" üstü 40/35 yanak lastik işine girerseniz yaylarla birlikte orjinal ürünlere 20/25 bin harcarsınız. Görsel uğruna yıllarca çekeceğiniz eziyete değer mi kararını siz vereceksiniz tabi oda işin diğer boyutu balonu konforu yakıtı ... :)

Kaliteli lastik kadar önemli olduğundan sahte çakma kalitesiz jantlardan uzak durun 17 Dijon en mantıklı seçenek 18" üstü 40/35 yanak lastik işine girerseniz yaylarla birlikte orjinal ürünlere 20/25 bin harcarsınız. Görsel uğruna yıllarca çekeceğiniz eziyete değer mi kararını siz vereceksiniz tabi oda işin diğer boyutu balonu konforu yakıtı ... :)
Dediğiniz gibi bayağı masraflı oluyor. Dijon en mantıklı gibi

Jantlar bu,küçük geliyor

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    147.8 KB · Görüntüleme: 32
17 dijon kullanıyorum tavsiye ederim 16" den sonra görüntü ve yol tutuş olarak tatmin edecektir. Götürüsü çok az.
Ama en iyi görüntü kesinlikle 18 jant ve spor yayla olduğu kanaatindeyim.

Jantlar bu,küçük geliyor
Bunlara kışlık alın - Yazlıklarda Dijon lastik ne alırsanız primacy 4 olur powerproof olur 2.el de alabilirsiniz takım olarak. Bende durban da vardı zevkler tartışılmaz ama dijondan sonra alınacak belli Oz :) resimdeki fiyat adet fiyatı

Ekli dosyalar

• dasdsa.jpg
    dasdsa.jpg
    84.8 KB · Görüntüleme: 40
  • 41262951924_669666437a_b.jpg
    41262951924_669666437a_b.jpg
    142.8 KB · Görüntüleme: 40
Jantlar bu,küçük geliyor
Harbi 15"le farkı yokmuş gibi görünüyor yakından,
bir de bu lastikten mi nedir yanak çok tombik duruyor.

Aynı ölçülerde 16" hita jant ve hankook lastik biraz daha katlanılır gibi görünüyor. 15" lyon hiç atmayayım :)

Ekli dosyalar

• IMG20200618102021.jpg
    IMG20200618102021.jpg
    305.7 KB · Görüntüleme: 20
Harbi 15"le farkı yokmuş gibi görünüyor yakından,
bir de bu lastikten mi nedir yanak çok tombik duruyor.

Aynı ölçülerde 16" hita jant ve hankook lastik biraz daha katlanılır gibi görünüyor. 15" lyon hiç atmayayım :)
Hocam bu jantıda biliyorum, 205*55*16 lara koydukları jantları beğenmiyorum ben. 17 dijon en iyisi, ağırda duruyor

Bunlara kışlık alın - Yazlıklarda Dijon lastik ne alırsanız primacy 4 olur powerproof olur 2.el de alabilirsiniz takım olarak. Bende durban da vardı zevkler tartışılmaz ama dijondan sonra alınacak belli Oz :) resimdeki fiyat adet fiyatı
Hocam bu janttan ben bi süre sonra sıkılırım çok dikkat çeken şeyleri sevemiyorum o yüzden olabilirse dijon, durban bunları düşünüyorum:))

Bu ozlar orjinal mi bende 17 inch için arıyorum en mantıklısı gibi duruyor birde şumu buldum ve çok güzel duruyor

Ekli dosyalar

• IMG_4194.jpeg
    IMG_4194.jpeg
    993.1 KB · Görüntüleme: 28
18 ve ustunu yaysiz kullanamazsin
Rline donusumu dusunuyorsan 19a gecmemek pisman eder
Yok ben body kitlerle ugrasmayacagim diyosan 17 ile konforlu devam et. Postlarindan da konfordan vazgecmeyecek gibi gorunuyorsun. 17 Ustu zaten her turlu konforsuz

Bende 18 jant, 35 mm yay var görüntü budur

Ekli dosyalar

• IMG_0192.jpeg
    IMG_0192.jpeg
    89.1 KB · Görüntüleme: 36
  • Beğen
Tepkiler: Jas

Geri
Üst Alt