Golf 7 MidlinePlus Orjinal Sis Farı Ve Montaj İşlemleri

@yusuf hocam yarın sis farının montajını yapacağım pazartesi de far düğmesi gelecek inş . hala tesisat varmı yokmu bilemiyorum yarın belli olur eğer kablo yok ise bcm nin desteklemesi lazım bcm desteklerse kablolama işinide hallederim diye düşünüyorum :)  

işlem tamamdır  :'(  ama yanmıyorlar :(  

Başlıksız-1.jpg

@yavuzbattal biliyorum hocam muayeneye  2 sene var daha ozamana kadar yakacağım inşallah  :)  

@yusuf hocam merhaba, bir konuda yardiminiza ihtiyacim var. almanya dan direksiyon icin tus takimi aldim. midline direksiyona taktirmak icin.
bahsettiginiz Abdullah usta bu konuda bana yardimci olabilir mi ? cunku istanbulda hic bir yer bilmiyorum bu konuda bana yardimci olacak. ? ?

@yusuf hocam merhaba, bir konuda yardiminiza ihtiyacim var. almanya dan direksiyon icin tus takimi aldim. midline direksiyona taktirmak icin.
bahsettiginiz Abdullah usta bu konuda bana yardimci olabilir mi ? cunku istanbulda hic bir yer bilmiyorum bu konuda bana yardimci olacak. ? ?
Aramıza hoşgeldiniz Hocam. Abdullah usta yardımcı olacaktır size. ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam tuş takımı tek başına yeterli değil. Beyin değişmesi de gerekiyor. Apo usta ile görüşün çözüm üretecektir.

2013 midline plus için aramızda sis farı montajı yapan var mı güncel

2013 midline plus için aramızda sis farı montajı yapan var mı güncel
Var hocam 2 yılda ancak tamamladım montajı :)
Aşağıdaki konuda detaylı anlattım

Var hocam 2 yılda ancak tamamladım montajı :)
Aşağıdaki konuda detaylı anlattım
[/URL]
Sis farı taktırdım 2017 aracıma bcm değişmeden , izindeyken aracı sürekli kullandım sonra babama bıraktım arabayı , ancak çok kullanmadığı için aküyü bitirmiş sonuna kadar , baktırdı kaçak olduğunu söylemişler, yaptırdığım yere gönderdim , sigorta yerini değiştirmiş şuan yanmıyor diyo babam , 1 aya izne çıkıcam yine sizden yardım isteyebilirim , hangi sigortada olması gerektiği konusunda ( dönüşe duyarlı sisler ve anahtarıda değiştirtmiştim ön sisli oda ) yardımcı olursanız sevinirim

Sis farı taktırdım 2017 aracıma bcm değişmeden , izindeyken aracı sürekli kullandım sonra babama bıraktım arabayı , ancak çok kullanmadığı için aküyü bitirmiş sonuna kadar , baktırdı kaçak olduğunu söylemişler, yaptırdığım yere gönderdim , sigorta yerini değiştirmiş şuan yanmıyor diyo babam , 1 aya izne çıkıcam yine sizden yardım isteyebilirim , hangi sigortada olması gerektiği konusunda ( dönüşe duyarlı sisler ve anahtarıda değiştirtmiştim ön sisli oda ) yardımcı olursanız sevinirim
Hocam merhaba, başka bir konuda da gördüm sorununuzu,
Ben bağlantı yaparken bcm den b bölümünden pozitif bağlantıları aldım, negatif bağlantıyı da şaseden aldım. Yani sigorta kutusuna hiç girmedim.

Bcmnin o bölümünü kontrol eden bir sigorta var mı? Varsa hangisidir bilmiyorum inanın.

Sigorta panelinin çekilmiş eski fotoğrafı varsa yeni haliyle kıyaslanarak bulunabilir belki.

Not: Bu sistem farlar açıkken çalışır, farlar kapalıyken devreye girmez. Gündüz kontrol etmiş olabilir mi babanız.

Geri
Üst Alt