Golf 7 MidlinePlus Orjinal Sis Farı Ve Montaj İşlemleri

Evet arkadaşlar. Sonunda sis farı takıldı. 300 + 560 tuttu. Orjinal tesisat oldu. Dönüş farı ve selektorde yanma aktif edildi.

Ender pahallı da olsa işini iyi yaptı.

@SATURNUS2015

Öyle herhalde. Direk servisten aldık dedi. Ender çok acayip işliyor. Rahat 30 araba geldi akşama kadar.

@SATURNUS2015

Sarı evet. Özellikle far ile uyum içinde olsun istedim zaten. Selektör yaparken çok hoş oluyor.

Merhaba arkadaşlar. Benim 2015 Golf 1.2 TSI Midline Plus aracım var. Sis farı montajı herşey yapıldı kodlama da yapıldı yine de sis farları çalışmadı. Taktıran arkadaş a bir sorum olacaktı. BCM e hangi pinlere bağlandı ve nasıl bir kodlama yapıldı detaylı bilgin varsa paylaşabilir misin?

Merhaba arkadaşlar. Benim 2015 Golf 1.2 TSI Midline Plus aracım var. Sis farı montajı herşey yapıldı kodlama da yapıldı yine de sis farları çalışmadı. Taktıran arkadaş a bir sorum olacaktı. BCM e hangi pinlere bağlandı ve nasıl bir kodlama yapıldı detaylı bilgin varsa paylaşabilir misin?
Hocam ender elektronikte takrirmistim. Ben hangi pin bilmem ama belki @Ender hocamız bilir. 

BCM   ünitesininde değişmesi gerekiyor hocam.Değişti ise şayet kodlamayı ona göre yapmak lazım. onun kodu vardı ama nerede bulamadım şuanda  :)

Yok şayet BCM ünitesi değişimi olmadıysa ki bu çok pahalıya mal olur ,o zaman aküden direk kablolama ve araya bir açma-kapama anahtarı ile  takılsa dah uygun olur :)

Hocam ender elektronikte takrirmistim. Ben hangi pin bilmem ama belki @Ender hocamız bilir. 

hocalarım iyi akşamlar sis farı montaj çalışması başlattım kendimce şuan arge kısmında olayı çözümlemeye çalışıyorum :)  şöyleki bi sorum olacaktı benim aracın far anahtarına giden kablolar comfortline ile aynı acaba kablo tesisatı hazırda aracın üstünde varmı gibi sorular geliyor aklıma fotoğrafta olan kırmızı şey standart sonuçta sisfarı olmadığına göre comfortlinedan 1 tane kablo eksik olması gerekmezmidir??  :)  

IMG_0021.JPG

Yaparsanız paylaşın bende yapayım ben taktırdım çift kademeli anahtarda aldım ancak sonuç hüsran [emoji17] arka sisi açınca yakabiliyorum yoksa ilk kademeyi çektiğimde arıza ışığı yanıyor [emoji17]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt