Katlanır ayna taktırdım

Zafermtl

Üye
İsim
Zafer
Geçen hafta servisten sipariş verdiğim katlanır aynayı bugün taktırdım 4518 lira tuttu. Bulunduğum yerde vagcomcu olmadığı için tuningçilere sahte yada tayvan malı takabilir diye güvenmediğim için yetkili servisi tercih ettim. Yalnız sormak istediğim bişey var serviste kontrolunüde yapamamıştım nasıl olsa düzgün yapmışlardır diye. Eve gelince farkına vardım Şimdi kumandayla kitleme yaptığımda ayna kapanıyor her kitlememde bu ayna böyle kapanacakmı bide ayna altında lamba var kapıyı açtığımda yanmıyor lamba ne zaman yanar hangi durumda yanar bu normalmi acaba bi yerde ayarımı var teyip menüsündede göremedim acaba kodlamayla ilgili bir eksiklikmi var durumun farkına varınca servisi aradım servis kapalıydı yarın tekrar arıyacam

hayırlı olsun.
altındaki ışık baya işe yarıyor girişmişken yaptırın derim.
kapıların yanında inerken ve binerken güzel bir aydınlatma sağlıyor karanlıkta...

Upvote 0

Adamlar şimdide kapı kontrol ünitesinin desteklemediğini söylüyor durumu doğuş otoya bildirsem servis hakkında gereğini yaparlarmı acaba
Ayni durum bendede olmuştu serviste ayna montaj yapıldı dışarda kodlama ile açtırmıştım ayna altı ledleri. Ayna katlanıyorsa kapı ünitesiyle alakası yoktur. Serviste sonradan çözmüştü olayı aramışlardı beni. Servis bir şekilde çözmesi gerekir bence tekrar arayın.

Upvote 0
hayırlı olsun.
altın

Ayni durum bendede olmuştu serviste ayna montaj yapıldı dışarda kodlama ile açtırmıştım ayna altı ledleri. Ayna katlanıyorsa kapı ünitesiyle alakası yoktur. Serviste sonradan çözmüştü olayı aramışlardı beni. Servis bir şekilde çözmesi gerekir bence tekrar arayın.
Genel merkeze kadar aradım dönüş yapacaklar

Upvote 0
Taktırdığım servis geri dönüş yaptı. Aracınızı getirin genel merkezden destek alarak aynanızı tekrar takacağız diye Daha öncesinde konuyu doğuşa taşımıştım büyük ihtimal ordan uyarı aldılar

Upvote 0
Bu fotoğraftaki kodu aktif ederseniz olması gerekir.

Ekli dosyalar

• ayna.jpeg
    ayna.jpeg
    115.2 KB · Görüntüleme: 43
Upvote 0
bende bursa dogus oto da taktirdim 2 ay once...memnunum 2 senede garantisi var..senin problemine gelirsek...ledler yanmalı.gidin düzelttirin...ayna takilmasi icin confortline olmasi gerekiyor....yanliz comfortline degilse de mümkündür kapı beyni takilmasi degistirilmesi sartiyla

Upvote 0
Bende taktırdığımda tamaş ışık tan bir haber idiler. Israrla yanması gerekir deyince doğuş otodan bir kişingelerek çözdü sorunu. Servisler bilmiyor

Upvote 0

Geri
Üst Alt