Discover Pro Harman Mib2 -> Mib2.5 Yükseltme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Herkes ankara veya istanbulda yaşamıyor malesef o yüzden elden bir şey gelmedi pek
abi olan ankara istanbul degil Tamamen Guven meselesi, ben formda gozum kapali yollarim unite de ekran da yeterki formdan tanidik olsun gerisi hikaye abi. ama almisin allah hayirli ugurlu etsin ilerleyen zamanda Takas yapariz takma kafana okadarini.

Son düzenleme:
25 bin tl üniteye verdim pahalı vermemin sebebi şehrimde bunu yapan bir insan var dışarıya güvenemediğim için fazla olsun bari kapısını çalacağım insan olsun o yüzden ödedim her şeyi hazır yapıp vermesi için üzerine carplay soketi aldılar desteklemesi için. Bakacaklar most kablosunuda takıcaz hayaleti aracı aldıgımda vardı destekleyip desteklemediğine bakacaklar. Bir tık fazla vermemin nedeni tamamen dışarıdan yaptıramadığım için oldu.

Hayırlı olsun...

Düşencelerin çok güzel yıllarca anadoluda görev yapan birisi olarak katılıyorum.

Güven önemli ürünü burada ürün satan arkadaşlar dan yada memleketinden yada yeri önemli değil aslında garantini veriyorsa gözün arkada kalmadan her yerden alabilirsin...

garanti nedir bu da önemli hatırı sayılır para veriyoruz sokağa kimse parasını atmamalı...

Cihazı taktın o an yada ileride ekran arızalı çıktı yada ünite arızalı çıktı iki yıl boyunca bunları ya tamir edecek tabi bu süreçte yerine cihaz verecek yada değiştirecek bu hizmeti vermeyen kimseden mal alınmaz faturanı istemelisin bu hizmeti sana vermez ise o belge ile tüketici mahkemesine gideceksin bunlar önemli, eskisi gibi üçe beşe malzeme alıp devam diyemiyor insan artık herşey bir maaşımızdan daha yüksek bunu unutmamalıyız...

Merhabalar. Konuyu bastan sona okudum ama emin olmak icin sormak istedim. 2023 Troc aractaki unite mib 2.5 e yukseltilebiliyor mu?

MIB3 832 ünite o. Dönmez. Ki zaten video oynatma mevcut sizde. Mib2.5 çok bir + katmaz.
Aracta mib2 var diye biliyordum. Sormamdaki amac yerlesik navigasyon ve hayalet ekrana aktarimdi. Mib 2.5 yukseltince birde 9,2" ekran takinca yerlesik navigasyon olur diye dusunmustum. O kadar basit degil mi :) Sıfırdan discover pro mib 2,5 set seklinde sordugumda ise 2023 troc icin desteklemedigini soylediler. Ne kadar dogrudur bilemedim.

Herkes ankara veya istanbulda yaşamıyor malesef o yüzden elden bir şey gelmedi pek
Hayırlısı olsun hocam. Cihaz alınmış ücret ödenmiş ucuz veya pahalı diye yargılamak yanlış bana göre. Karalamaya gerek yok. Güle güle kullanın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt