Golf R Ayna Kapağı Rengi Boya Kodu

ALKIN

Üye
İsim
Alkın
Dostlar merhaba çıkma 2 adet ayna kapağı alıp boyatacağım Golf R ın gri renk boya kodunu bulamadım bilen varmı acaba?

Saygılar…

Dostlar merhaba çıkma 2 adet ayna kapağı alıp boyatacağım Golf R ın gri renk boya kodunu bulamadım bilen varmı acaba?

Saygılar…
Ben de merak ettim ama öyle bir kod yayınlanmamış olabilir.

Folyo kaplamayıda düşündüm fakat oracal marka cast folyo bulamadım metre işi. Hiç canlıda görmedim mat mı parlakmı bilemiyorum yabancı forumlarda da baktım kod yok hiç
Aynı görüntüyü verecek folyo zor, bulsanız da uçuk paralar olacağı için değmez. Boya kodu bulunursa uğraşa değebilir.

Replika gri ayna kapakları var birtanesini görme şansım oldu, tabi kalite kalitedir muhtemelen ama parmak ruloyla boyamışlar sanki boya altında tozlar pütürler doluydu. Boya kodu var muhtemel ama birtürlü bulamadım

Replika gri ayna kapakları var birtanesini görme şansım oldu, tabi kalite kalitedir muhtemelen ama parmak ruloyla boyamışlar sanki boya altında tozlar pütürler doluydu. Boya kodu var muhtemel ama birtürlü bulamadım
Baktığınız kapak sonradan boyanmış olabilir mi? Çok replika kapak gördüm, anlattığınız gibi bir görüntü ile hiç karşılaşmadım.

Orijinalini canlı görmedim hiç, ama fotoğraflara bakınca aynı gibi görünüyor.
Fabrikada çalışan boyacı bir arladaşımla görüştüm biraz önce malesef boya değilmiş mat krom kaplamaymış türkiyede ABS plastiği kaplayan firmalar ve do it yourself satılan setler varmış fiyatları 1.000 tl gibi kimyasal ile oluyormuş 😊

en güzeli r kapak almak hocam replikaları da güzel. benim araçta da takılı memnunum boyası gayet iyi.
bir ara piano black kapak almıştım aliexpressten ucuza o kötü çıkmıştı boya atmıştı ama mat kromda sorun yok.
folyodur boyadır uğraşmaya değmez derim.

Geri
Üst Alt