Multimedia Arıza

7.5 lara nur topu gibi bir kronik sorun evlat ekleniyor galiba
Kesinlikle öyle. Birkaç kişide daha bu ekranın -composition media rcd330 diye geçiyor sanırım, aynı şekilde hata verdiğini gördüm.

Ekran soketi yerinden çıktı çıkacak gibi olmuş sizinki.Bence çok para da tutmaz,anakart tamiri yapan biri açıp soketi sağlam takarsa sorun çözülür
Zaten mutlaka anlayan birini bulursam söktürüp baktırmadan yeni ekran almayı düşünmüyorum hocam

Zaten mutlaka anlayan birini bulursam söktürüp baktırmadan yeni ekran almayı düşünmüyorum hocam
Merhaba,elimde Highline 2015'ten çıkma tertemiz çiziksiz kusursuz set var düşünürseniz-6.5 inch ekran,Çerçeve,Torpidodaki ünite 819A,set MİB2 fakat giriş seviyesi olduğundan Carplay ve geri görüş desteklemez.2000tl olarak düşünüyorum ama ufak birşeyler daha yaparız düşünürseniz

Ekli dosyayı görüntüle 57861
Aynı problem iki ay önce 7.5 comfortline aracımda da meydana geldi. Daha net belli olması açısından karanlıkta çekmiştim. Herhangi bir darbe, suyla temas vs. olmadan durduk yere bu şekilde oldu. Aynı şekilde ses var ve dokunmatiği de çalışıyor. Yeni ekranlar bütçeyi biraz zorluyor tavsiye edilecek yerler varsa gidilebilir.
merhaba ekran aynı şekilde ve bazen durup dururken düzeliyor hiçbir sorun yokmuşcasına sonra gene kendi kendine bozuluyor . bi yerde bişey kısa devre yapıyor yada bir temassızlık var servisle görüştüm gel bakalım dedı ama bulunduğum ilde yetkli servis olmadığı için henüz gidemedim. herhangi bir gelişme olursa yada bir çözüm bulabilirseniz lütfen benimlede iletişime geçerseniz sevinirim

Tabiri caizse, film kopmuş hocam. Ekran filmi ile alakalı bir durum.

merhaba ekran aynı şekilde ve bazen durup dururken düzeliyor hiçbir sorun yokmuşcasına sonra gene kendi kendine bozuluyor . bi yerde bişey kısa devre yapıyor yada bir temassızlık var servisle görüştüm gel bakalım dedı ama bulunduğum ilde yetkli servis olmadığı için henüz gidemedim. herhangi bir gelişme olursa yada bir çözüm bulabilirseniz lütfen benimlede iletişime geçerseniz sevinirim
Hocam sizinki yine arada bir çalışıyormuş benimki ilk günden beri bu şekilde ve hiç değişiklik olmadı. Bir gelişme kaydedersem paylaşırım.

Tabiri caizse, film kopmuş hocam. Ekran filmi ile alakalı bir durum.
Daha önce bir elektronikçiye götürmüştüm o da ekran paneli bozulmuş bunu yapması nerdeyse sıfır almaya denk olur gibi şeyler söylemişti. Ekranı sökmedi bile yalnız sadece uzaktan bakıp dedi bunu :)

Daha önce bir elektronikçiye götürmüştüm o da ekran paneli bozulmuş bunu yapması nerdeyse sıfır almaya denk olur gibi şeyler söylemişti. Ekranı sökmedi bile yalnız sadece uzaktan bakıp dedi bunu :)
yok usta yok ben kaç tane elektronikçiye götürdüm adamlar elini bile süremiyor. sökende şöyle bir flexi kablolarına bakıyor ben yapamam diyor ekran bozuk diyene zaman zaman düzeliyor diyorum anlayan yok .şimdi diyorumki mib2 ye geçeyim paraya kıyıp onlarda çıkma herhangi bir garantisi yok aldım taktım 3 gün sonra oda bozulursa ne olacak korkusu var. servise soruyorum 32.500 tl fiyat veriyor yenisine nası olacak nası çözülecek anlamış değilim

Geri
Üst Alt