Cam Değişimi ve Şerit Takip Kamerası Taktırma Sürecini Bitirdik

korhun

Yeni Üye
Yeni Üye
İsim
kürşat orhun
Araç
golf
Hayırlı olsun . Ben de aykan kayseriye telefon da sordum olmaz demişlerdi . Benim araç skoda acaba ondan olabilir mi ? yada yüz yüze mi olması gerek
hocam skoda aykanda degil ama iyi bir servis-hasar danismani problemleri cozuyor

major24

Paylaşımcı Üye
Üye
İsim
Ömer
Aracımın ön camında araç içi kamera mevcut. Normalde enerjiyi çakmaklıktan alıyorum. Ama enerjiyi sigortadan almak için gerekli kablo ve aparatları yakın zamanda temin ettim ve aylardır torpidoda saklıyorum. Enerji kablosunu, Sigortaya taşımam için gözlük saklama/aydınlatma düğmelerinin olduğu bölgeyi açıp altından geçirmem gerekiyor. Bu işlemi sağı solu delmeden yapmak mümkün mü ? Haftaya cumartesi servise gidiyorum rutin yıllık bakım için, sanmıyorum ama belki yardımcı olurlar diye umut ediyorum :)

mach1

Katılımcı Üye
Üye
İsim
Melih
Aracımın ön camında araç içi kamera mevcut. Normalde enerjiyi çakmaklıktan alıyorum. Ama enerjiyi sigortadan almak için gerekli kablo ve aparatları yakın zamanda temin ettim ve aylardır torpidoda saklıyorum. Enerji kablosunu, Sigortaya taşımam için gözlük saklama/aydınlatma düğmelerinin olduğu bölgeyi açıp altından geçirmem gerekiyor. Bu işlemi sağı solu delmeden yapmak mümkün mü ? Haftaya cumartesi servise gidiyorum rutin yıllık bakım için, sanmıyorum ama belki yardımcı olurlar diye umut ediyorum :)
Hocam şerit takipli cam mı taktırcaksınız? Servis istediğiniz konuda yardımcı olmaz.Denizlide ben araç içi kameranızı istediğiniz şekilde ve şerit takip kamerası montajı yapabilirim.

Omer58

Katılımcı Üye
Üye
İsim
Ömer
Ön cam çatladı eski nesil cam ve kameraya elveda yeni nesil kamera ve cama merhaba tabi sırayla ve zamanla 😂
+ Bide en son acc olmazsa olmaz

IMG_20220612_162214.jpg

Üst Alt