IŞIK PAKETİ

.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaşlar merhabalar herkese. Bu kararan dikiz aynasında tavandan çekeceğimiz kabloları aynadaki 4 tane pimden hangisine bağlayacağiz. Maalesef bulunduğum yerde elektronikten anlayan usta yok yardımcı olursanız sevinirim.

@necati ustamiz yardımcı oldu kendisine teşekkür ederim. Allah bol kazanç nasip etsin. 

@grdrx  Hocam, eskişehirdeyim.. Montaj ve kodlama konusunda müsait bir zamanda seve seve yardımcı olurum.. 

@fcsrn Erencim.. Eskişehirdeyim.. Evet.. Görüşemedik maalesef.. Yoğunluktan pek fırsat bulamıyorum.. Yeni yeni iş güç bitti sayılır.. 

.

Moderatör tarafında düzenlendi:
iyi günler hocalarım bu ışık sensörü için far anahtarını değiştiren hocalarım eski ye çıkan far anahtarınıza ben talibim ön sis takacağım benim far anahtarı desteklemiyor  elinde olan varsa iletişime geçebilirmi 

iyi günler hocalarım bu ışık sensörü için far anahtarını değiştiren hocalarım eski ye çıkan far anahtarınıza ben talibim ön sis takacağım benim far anahtarı desteklemiyor  elinde olan varsa iletişime geçebilirmi 
@fcsrnTapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@MSE eren çoktan elinden çıkarmış hocam iletişime geçtim ama geç kalmışım :(  

@MSE eren çoktan elinden çıkarmış hocam iletişime geçtim ama geç kalmışım [emoji20] 
Eren diğer sensör alanları da bilir hocam :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt