IŞIK PAKETİ

Ankara'da kablo çekme için yardımcı olabilecek varsa gerçekten makbule geçer.Sensörü taktım, 2 aydır hala kabloyu çekemedim.Daha doğrusu beceremedim.Çok karışık geldi.Korkuda var biraz..Bir kaç ustaya gittim 200-250 lira istiyor sadece bir kablo çekmek için.Bana fazla tuzlu geldi..

Ankara'da kablo çekme için yardımcı olabilecek varsa gerçekten makbule geçer.Sensörü taktım, 2 aydır hala kabloyu çekemedim.Daha doğrusu beceremedim.Çok karışık geldi.Korkuda var biraz..Bir kaç ustaya gittim 200-250 lira istiyor sadece bir kablo çekmek için.Bana fazla tuzlu geldi..
Hocam o ustalardan çok daha iyi iş çıkartacaksınız eminim. @fcsrn hocam ile konuşun. Müsait zamanda telefon ile size yardımcı olur eminim ;)

@dgn Doğam Hocam, korkmanıza gerek yok, Ankara da bu işi yapan var mıydı daha önce hatırlamıyorum inanın. Ama @ft19 Hocamızda yapacak bu işlemi, onunda ekipmanları geldiği zaman buluşabilir ve beraber yapabilirsiniz, hem korkunuz bir nebze azalır hemde yardım vs daha kolay halledilir. Ben numaramı da yazıyım gerek olursa ararsınız. :)  539-482-21-69

Far anahtarı ve nem-ışık sensörü montajı kolay. Asıl iş bcm ye kablo çekmek. Kodlama hiç yapmadım, kablomda yok zaten. Yinede bu işi yapmış tecrübeli birinden yardım almak lazım. Necati ustaaaaa!

Aslında profesyonel olarak çalışan ustalar biraz vicdanlı olsalar, aç gözlü olmasalar. 150tl parça maliyeti olan işe 650tl istiyor.500tl işçilik. Yuh diyorum.

Tekel olunca böyle oluyor.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ft19 ürünleri almışken vag com kablosu da alın bence diğer özellikleri de açarsınız böylece istediğiniz zaman da kapatabilirsiniz. Her vw aracı olana lazım vag com:))

Far anahtarı ve nem-ışık sensörü montajı kolay. Asıl iş bcm ye kablo çekmek. Kodlama hiç yapmadım, kablomda yok zaten. Yinede bu işi yapmış tecrübeli birinden yardım almak lazım. Necati ustaaaaa!

Aslında profesyonel olarak çalışan ustalar biraz vicdanlı olsalar, aç gözlü olmasalar. 150tl parça maliyeti olan işe 650tl istiyor.500tl işçilik. Yuh diyorum.

Tekel olunca böyle oluyor.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Necati Usta her zaman diremiyor foruma, mesaj atayım müsait olduğunda baksın bir. :)

@fcsrnteşekkürler.

telefon numarası varmı sizde. veya nasıl ulaşabilirim kendisine.

@ft19 ürünleri almışken vag com kablosu da alın bence diğer özellikleri de açarsınız böylece istediğiniz zaman da kapatabilirsiniz. Her vw aracı olana lazım vag com:))
iyi  fikir. alabileceğim link varmı? sorunsuz çalışabilecek bir kablo için.

merhabalar benim aracım 2006 golf 5 goal paketi benim aracımda bu ürünler yok nem sensörü filan bende ali expresden yağmur sensörü far sensörü outo anahtar spraş verdim ama kablolamada neyi nereye takacam bilgim yok yardım edermisiniz. vag-com da spariş verdim 16.8 kodlamak için 

Ben alalı 5-6 ay oldu baktım adamda o ürün kalmamış şuan vag com hex can 15.7.1 çıkmış onu alabilirsin hatta 16.8 yukarıdaki arkdaşın aldığından da alabilirsin fiyatları 25- 30 dolar arası ben de ki 15.7.0 bütün işlerimi görüyor farkları neler bilmiyorum.

Aliexpresten aratıp istediğinden alabilirsin.

@ft19

.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@grdrx Merhaba, aramıza hoşgeldiniz. :)

1-Nem ve Yağmur sensörü için kodlamaya gerek yok, taktığınız anda çalışıyor zaten kendisi, far sensörü içinse select-09cent. Elec.-coding-long coding-byte6- bit0-1 installed yapılacak birde byte 7 de birisi işaretleniyordu ama tam hatırlayamadım şimdi, görsem tanırım ama. :D

2- Bunu bilmiyorum ama ustamıza soralım. @necati

3- aracınız 2016 temmuz öncesi çıkışlı ise aliexpresstr arama kısmına vag com 15.7 yazıp 25 dolarlık kablolardan birini almanız yeterli. :)

.

.

@grdrx Light sensör---> ışık sensörü, resimde ki kodlama far sensörü için.

Yağmur sensörü için şöyle bir kod var, eğer yağmur yağdığında camların otomatik kapanması özellikiğini isterseniz(rain closing) onu kodluyoruz.

2013 model hariç her araçta kablo çekilmesi lazım Hocam malesef. :)

Geri
Üst Alt