Cam filmi ne yaptıralım?

solar gard.

Ekli dosyalar

• 0ed74647-18ad-403d-b6f3-414ffeebbb07.jpg
    0ed74647-18ad-403d-b6f3-414ffeebbb07.jpg
    221 KB · Görüntüleme: 46
  • efdd9090-e336-4d12-838a-b63934ef2a39.jpg
    efdd9090-e336-4d12-838a-b63934ef2a39.jpg
    156 KB · Görüntüleme: 44

Bu cam filmi işi ciddi para tuzağı.onceki aracıma en iyisi aman en kalitelisi lumar çektik bi dunya para verdim...Onu sattim Golf aldim tanidik biraz samimiyet ile basit bir dukkanda 1 numara çok uygun bir rakama film yaptırdım.Su an okadar memnunum ki.on cam hariç 1 numara öneririm.Hem kışın karanlikta daha rahat görüş sağlar yazin da makul sevidede konfor.Fazla para vermeye luzum yok en hesapli işçiliğe önem veren yer en onemlisi.

Tercih meselesi tabi. Ama ucuz cam filmleri nelere yol acar internette onlarca yazi var, gercekten sonuclari kotu. Ucuz cam filmi de guzel goruntu verir evet, isiyi da belli miktarda keser ama esas gorevleri olan UV filtreleme vs vs yerine getiremez. Getirebilse zaten ucuz olmaz..
Benim prensip meselem, servisten baska yere benim aracima kimse dokunamaz, orjinal olmayan bir parcayi hayatta takmam, kaskosuz 1 gunum dahi olmaz, belli markalar disinda lastigi bedava verseler almam, arabamda su harici yiyecek icecek giremez, yaz kis cok nadir cam acarim falan filan. Dedigim gibi tercih meselesi.

Aslinda bu cam filminde kalite kadar iscilikte onemli. Ismi lazim degil firmanin bir tanesi hemde lumar bayi benim bi aracimiin her tarafini baloncuklu yapti. gecer dedi gecmedi. camda maket bicagi izi de cabasi.
Yani demem o ki diyelim ayni film , biri 4000 dedi biri 5000. Ama biliyorsunuz ki 5000 olanin isciligi iyi ona yaptirin muhakkak. Birde arka cam renkliyse hic elletmeyin. Hatta beyazsa da elletmeyin. Arkadan cakan farin isigini dagitip sizi yoruyo ve yaniltiyor. Es kaza sokulmesi gerekti mi gitti rezistanslar.

merhaba herkese
kendi aracıma 5 kapıya llumar IRX 35 ile ön cama aynı renk tonunda olsun diye IRX 50 yaptım. inanın kim ne derse desin yaz kış yağmur da karda kullanan birisi olarak diyorumki, seramikli ırx serisi beni asla sıkıntıya sokmadı.aracımda görüş ve netlik anlamında hiçbir sorun yaşamadım.
yani arkadaşlar ne kadar ekmek okadar köfte sözü bir kez daha rüştünü isbat etti.

Tercih meselesi tabi. Ama ucuz cam filmleri nelere yol acar internette onlarca yazi var, gercekten sonuclari kotu. Ucuz cam filmi de guzel goruntu verir evet, isiyi da belli miktarda keser ama esas gorevleri olan UV filtreleme vs vs yerine getiremez. Getirebilse zaten ucuz olmaz..
Benim prensip meselem, servisten baska yere benim aracima kimse dokunamaz, orjinal olmayan bir parcayi hayatta takmam, kaskosuz 1 gunum dahi olmaz, belli markalar disinda lastigi bedava verseler almam, arabamda su harici yiyecek icecek giremez, yaz kis cok nadir cam acarim falan filan. Dedigim gibi tercih meselesi.
Hocam keşke arabama binen herkes sizin gibi olsa, kasko dışında (ekonomiden dolayı yaptıramıyorum) diğerleri tam olarak ben :cool: (Cam filmini serviste yaptırdım 3 yılı geçti kıl kadar deforme yok ve gayet memnunum aracı aldıktan sonra film bizden olsun demişlerdi bana film hediye geldi )

Geri
Üst Alt