ÇİNDEN NE İSTERSİNİZ

çok mantıklı @yenerhoca ben forum için düşünmüştüm ama zaman ayıramadık rafa kalktı..

Kapı eşikleri metal ve koruma bantları..

Ayna kapakları R dizayn veya carbon vs farklı renklerde..

R line GTİ ve GTD yazıları.

eksoz başlıkları.renkli olanlardan

shark anten..
arif bey fikirleriniz içi n teşekkürler ilk etapta amaç eğilimlerin tespiti. malum yedek parça ve aksesuar çeşitleri çok fazla. büyük stoklarla çalışmak çok rikli olabilir. o yüzden az çeşit yüklü mal ilk düşünülen. diğer arkadaşlardan da yorum alabilirsek olay netleşir sanırım

@yenerhoca doğrudur hocam..pedal seti ayna kapakları kapı eşik korumaları.srak anten bunlar emin olun elinizde kalmaz :)  hatta ben bir takım alırım hepsinden :)

arif bey fikirleriniz içi n teşekkürler ilk etapta amaç eğilimlerin tespiti. malum yedek parça ve aksesuar çeşitleri çok fazla. büyük stoklarla çalışmak çok rikli olabilir. o yüzden az çeşit yüklü mal ilk düşünülen. diğer arkadaşlardan da yorum alabilirsek olay netleşir sanırım
Yener hocam alınıp beğenilen ürünler iyi olacaktır.

Pedal seti gayet güzel.

Egsoz uçları.

Anahtarlıklar.

Vag Kablo.

Araç içi kameralar.

Led ampuller.

Kapı eşikleri. Aklıma gelenler bunlar.

@yenerhoca Aynen malesef sirda var. Yanliz ben karar asamasinda baya bir gezdim hatta uluslararasi araba fuari burda oluyor her sene orayi kose bucak yaptim diyebilirim. Zaten sipariside orda verdim. VW ve Audi'de sira var digerlerinde max 1 aya teslim ediyorlar. Citroen 1 haftada veriyorlardi istedigim arabayi. Ben Allstar versiyonu siparis verdim belki digerlerinde sure biraz daha az olabilir. 

bizde allstar diye bir donanım yok ama eminim full+full dür :)

@yenerhoca hocam konusuna goz atarsaniz gorebilirsiniz. @silvershadow iyi haberi verdi yakinda Turkiye'ye gelme durumu varmis. Allstar konusunda bakarsaniz detayli bilgiler orada mevcut ( donanim vs ) 

Geri
Üst Alt