ÇİNDEN NE İSTERSİNİZ

yenerhoca

Üye
İsim
YENER
öncelikle hepinize selamlar

Hepimiz aracına tutuku ile bağlı insanlarız ve hepimizin aklından aracıyla ilgili ufak tefek değişiklikler geçiyor

örneğin ben kapı içi eşik koruması, pedal seti, ışık paketi elemanlarına bakıyorum. bahsettiğimiz ürünler %100 kar ile satılıyor gitti gidiyor da

bir arkadaşım çinden ürün getirip satmayı düşünüyor fiyatlarıda daha uygun tutmayı düşünüyor (%25-30karla ) ama bununla ilgili alışveriş eğilimlerini merak ediyor

siz olsanız aracınız için ne sipariş verirdiniz

anahtar

anahtarlık

ışık paket elemanları ( ışık anahtarı. sensör ve kararan ayna)

pedal seti

sibop kapakları vs

Ben 2 hafta once sibop kapaklari ( 2 € ) , anahtarlik ( 1 € ) , kapi icindeki kilit yerleri icin chrome kapak ( 4 € ) siparisini verdim. hepsi ayni saticidan. Henuz elime ulasmadi. Ulasinca   fotograflarini paylasirim. 

Ampul çeşitleri. Golfte kullanılan bütün ampullerin gideri var hocam. Halojen farlar için ampul alırım,şöyle xenon gibi ışık vereninden acıktım  

Aliexpress rehberi konusunda çeşitli öneriler var, oradan devam etsek daha uygun olabilir.
Az önce kapı kilit koruyucu, çanta askısı, şeffaf film siparişi verdim.

Hocam mesela ışık görüş paketinin ekipmanları olabilir. Ayna hariç sensör ve anahtar pek bişey tutmuyor araca uygulamak istiyorum fakat 2014 üzeri araçlara kablo çekilmesi gerekiyor. Uzaktan da olsa bunun desteği verilse çoğu kişi ben dahil tercih eder diye düşünüyorum. 

peki ampul isteyenler özellikle led sis farı vs için ampul numarası filan nedir veya hangi marka tercih sebebidir

@Onur bunu yapan arkadaşlar var trabzon da önce benim araca uygularsak video filan cekip siteye koyarız :)

Basliga daha 7 saat once yazdim benim paket gelmis eve gelince supriz oldu.

IMG_20160311_165744.jpg

@olimpioGüle güle kullanın artık takmıyorum metal sibop kapağı çünkü 1 haftadan fazla durmuyor araç üzerinde siyah kapaklarla devam :)

bu sibop kapaklarının alyanla sıkılanları vardı sanırım

çalınmaya karşı

@Orhan Hoca cok begendim kalitesi bekledigimden iyi gercekten. Bide arac gelse daha iyi olacak 2 ay var daha :)  

çok mantıklı @yenerhoca ben forum için düşünmüştüm ama zaman ayıramadık rafa kalktı..

Kapı eşikleri metal ve koruma bantları..

Ayna kapakları R dizayn veya carbon vs farklı renklerde..

R line GTİ ve GTD yazıları.

eksoz başlıkları.renkli olanlardan

shark anten..

Geri
Üst Alt