Golf 7 2015 Comfortline aracıma AppConnect ekletebilir miyim?

mahmutisci

Yeni Üye
İsim
Mahmut
Araç
Golf 7
Selamlar, bir kaç gündür araştırıyorum ama tam net bir bilgi bulamadım bu konu hakkında, aracıma carplay kullanbileceğim appconnect uygulaması eklettirmek istiyorum, sadece yazılım ile açılabilir mi yada multimedyayı komple değiştirmem mi gerekiyor.

Parça kodunu ve sürümü resimde iletiyorum, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

IMG_3981.jpegIMG_3980.jpegIMG_4178.jpegIMG_4179.jpeg

Merhaba 819a,b,c ne yazıkki appconnect desteklemez. Torpido içinde yer alan ünitenin değişmesi gerekiyor. Ekranınız değişmesede olur destekler mib 2 std 'yi. Ama torpido içindeki ünite kesin değişecek. %100 Usb portunuz ve büyük ihtimalle usb kablosuda değişecek.

@mahmutisci Hocam illa carplay olsun istiyorsanız aliexpressten caplayli multimedia cihaz alabilirsiniz. Forumda bolca konusu var, biraz araştırırsanız bulabilirsiniz.

@mahmutisci Hocam illa carplay olsun istiyorsanız aliexpressten caplayli multimedia cihaz alabilirsiniz. Forumda bolca konusu var, biraz araştırırsanız bulabilirsiniz.
Açıkçası oradaki android cihazlar hosuma gitmiyor kalite hissiyatini düşürüyor https://cln.sh/862EcU
Taktirirsam su cihazdan taktiririm ancak.
Ama cok teşekkürler yorumunuz icin

@mahmutisci @onR10 ekraninda değişmesi şart, bu cihaz Mib1. AppConnect destekleyen cihazlar Mib2 ve en azindan 6.5" ekran olmasi gerekir. Tabii degismisken 8" Gosterdigin parlak ekran yada 6.5" le ayni tipde 8" ekran daha iyi olur.

@Holigan @mahmutisci Çin'den gelen appconnect li cihazlar android degil, yine VW ancak Çin'deki VW araclarda kullanilan orjinal teypler. Fakat TR araclarla bazi ufak uyumsuzluklari var. En onemlisi ise ses kaliteleri ciddi sekilde düşük TR ve Avrupa da kullanilmakta olan cihazlara gore.

@mahmutisci @onR10 ekraninda değişmesi şart, bu cihaz Mib1. AppConnect destekleyen cihazlar Mib2 ve en azindan 6.5" ekran olmasi gerekir. Tabii degismisken 8" Gosterdigin parlak ekran yada 6.5" le ayni tipde 8" ekran daha iyi olur.
Ekranının boyutuna dikkat etmedim abicim yoksa evet değişmesi gerekiyor 6.5" değilse hakimim konuya :)

Geri
Üst Alt