Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ğ
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Üst versiyon hayalet sadece navigasyon desteği mi sağlıyor? Tüm donanımlardaki hayaletler aynı sanıyordum ben.

Kadran da birkaç görsel varmış herhalde R görseli gibi artı olarak ileride discovery alırsam ekrana navigasyon aktarma başka neler var bilmiyorum yoktur herhalde:)

Metin hocam merhaba, maşallah liste kabarık ve hızlı bir giriş yapmışsın.

ön panjurdaki far devamı olan ince uzun aydınlatmayı yapmayı düşünüyor musunuz peki? Ya da sizin araçta var mıydı zaten. Trafikte gördüğüm Golf 8 lerde yok, lansmanda öyle birşey hatırlıyorum ama

Metin hocam merhaba, maşallah liste kabarık ve hızlı bir giriş yapmışsın.

ön panjurdaki far devamı olan ince uzun aydınlatmayı yapmayı düşünüyor musunuz peki? Ya da sizin araçta var mıydı zaten. Trafikte gördüğüm Golf 8 lerde yok, lansmanda öyle birşey hatırlıyorum ama

Merhaba bende yok serviste satılıyor ama biraz pahalı…

Hayırlısı olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullanmanızı dilerim..

Hayırlı olsun güle güle kullanın🧿
Tşk ederim

hayırlısı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın

Tşk ederim

Hayırlısı olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullanmanızı dilerim..

Tşk ederim

Abi aydınlatma olarak çift j xenon mu yoksa golf 8 led farı mı hangisini beğendin

Kesinlikle mk8

@metinkar hocam merhabalar, konunuzu merakla takip ediyorum. Sizden feyz alarak bende başlıyacağım ufakdan. Katlanır aynaları direk enderden alıp mı montaj yaptırdınız ? Yoksa harici alıp endere montaja mı götürüyorsunuz ? Aslında sadece katlanır ayna için sormayım genel olarak (kamera, park sensör) sorsam daha iyi olucak sanırım.

@metinkar hocam merhabalar, konunuzu merakla takip ediyorum. Sizden feyz alarak bende başlıyacağım ufakdan. Katlanır aynaları direk enderden alıp mı montaj yaptırdınız ? Yoksa harici alıp endere montaja mı götürüyorsunuz ? Aslında sadece katlanır ayna için sormayım genel olarak (kamera, park sensör) sorsam daha iyi olucak sanırım.

Şimdi ben diğer aracımdan çıkan malzemelerin büyük bölümünü endere verdim zaten onlardan almıştım. Yekünleri hesaplayıp şuanki zamlardan önce onların aracılığı ile doğuştan sipariş geçtik park sensörleri dahil bunların hepsi şuan artmış maalesef…

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt