MK7 Katlanır ayna fikir-tavsiyeleriniz

snr1905

Üye
İsim
Soner
Arkadaşlar selamlar. Benim araca katlanır ayna taktırmak istiyorum ancak bütçemiz elverdi :) Tavsiye ve fikirlerinizi alırım.
Tayvan ürünleri falan var orjinalin orjinali olan var. Var oğlu var... Derdi sıkıntısı ne oluyor bu tayvan ürünlerinin?

Herkes aldı taktı golf 9 çıkacak neredeyse. bize kalmadı 😄 elinde olan varsa değerlendiririm
Cengizhan Akıllı - by_akıllı diye geçiyor ınstagramda takip ediyorum iyi işler yapıyor alış verişim yok yanlız, ww.seat.aksesuar diye gene instagramda site var vag grubu olarak malzeme satıyor bunun ile de alış verişim yok. fikir acısından paylaştım fiyat sorarak bilgi alabilirsiniz.

Arkadaşlar selamlar. Benim araca katlanır ayna taktırmak istiyorum ancak bütçemiz elverdi :) Tavsiye ve fikirlerinizi alırım.
Tayvan ürünleri falan var orjinalin orjinali olan var. Var oğlu var... Derdi sıkıntısı ne oluyor bu tayvan ürünlerinin?
Ben de almayı düşünüyorum geçen gün araştırma yaptım çakma olanlar 1700 TL, orijinal olanlar 3500 TL. Bulabildiğim en iyi ve uygun fiyatlı olanlar bunlar.

Arkadaşlar selamlar herkese, bize yine doğru düzgün, ısıtmalı hatta olursa kör noktalı, kapı içi kumandası dahil katlanır ayna seti lazım. Önerisi veya elinde olan biri varsa değerlendirebiliriz. Teşekkürler şimdiden

Geri
Üst Alt