MK7 Katlanır ayna fikir-tavsiyeleriniz

snr1905

Üye
İsim
Soner
Arkadaşlar selamlar. Benim araca katlanır ayna taktırmak istiyorum ancak bütçemiz elverdi :) Tavsiye ve fikirlerinizi alırım.
Tayvan ürünleri falan var orjinalin orjinali olan var. Var oğlu var... Derdi sıkıntısı ne oluyor bu tayvan ürünlerinin?

gn461

Üye
İsim
gökhan
Oem çıkma alınır hocam...

ibrahim15

Katılımcı Üye
İsim
ibrahim
Herkes aldı taktı golf 9 çıkacak neredeyse. bize kalmadı 😄 elinde olan varsa değerlendiririm
Cengizhan Akıllı - by_akıllı diye geçiyor ınstagramda takip ediyorum iyi işler yapıyor alış verişim yok yanlız, ww.seat.aksesuar diye gene instagramda site var vag grubu olarak malzeme satıyor bunun ile de alış verişim yok. fikir acısından paylaştım fiyat sorarak bilgi alabilirsiniz.

Bugracan

Üye
İsim
Mustafa
Arkadaşlar selamlar. Benim araca katlanır ayna taktırmak istiyorum ancak bütçemiz elverdi :) Tavsiye ve fikirlerinizi alırım.
Tayvan ürünleri falan var orjinalin orjinali olan var. Var oğlu var... Derdi sıkıntısı ne oluyor bu tayvan ürünlerinin?
Ben de almayı düşünüyorum geçen gün araştırma yaptım çakma olanlar 1700 TL, orijinal olanlar 3500 TL. Bulabildiğim en iyi ve uygun fiyatlı olanlar bunlar.