Start-Stop Sonrasın Gaza Basmam ile Gelen tıRRRRRRR Sesi

Herkese merhaba,

Konu ile alakalı son gelişme nedir? Sorunu çözebildiniz mi?

@Subilay arkadaşlar ben de de a3 sedan 1.0 var gaz pedalına dokunduğunda  , basınca değil dokunduğumda tık diye bir boşluk sesi geliyor bu olağan mı bunu yaşayan var mı ? 

Sanki pedalda bi boşluk var gevşeklik hissi var he bastığımda tık diye bir ses 

@kadir346 hocam numaranızı paylaşabilirmisiniz bendede aynı sorun mevcut mahkeme açmaya hazırlanıyorum sizdeki bilirkişi raporlarını resmini atabilirmisinizx

Güncel ...

konu ile ilgili çözüme ulaşan oldu mu? 
Aynı sorun aracımda devam ediyor .

Ben de aynı sorunu yaşamaya başladım.özellikle soğuk havalarda oluyor bu.15derece üstünde hiç olmadı diyebilirim.En son 2020de paylaşım yapılmış ama sonuca ulaşan var mı merak ettim.2015 1.4tsi

Methabalar,

Aracım 2016 model ve aynı ses ilk aldığım günden beri yapıyor malesef hemde hemen hemen her kullanmada her gün. Kaç kez servise götürdüm ilgilenmiyorlar bile, konu ile ilgili çözüme ulaşan sorunu tesbit ettirebilen varmıdır. Lütfen bizimle paylaşırmısınız. Teşekkürler

Çalışsam mı... Çalışmasam mı... çalışırım ancak çalışırken tııırrrrr ederim diyor..... Sorunu çözen şu zamana kadar olmamış sanarım. Ancak benim aracımda da volant tarafında oynar göbek problemi var rölantide titreme yapıyor. Bazen az bazen öksürük şeklinde. Volanı değişen araçlarda sorun kalkmış gibi duruyor yorumları okuduğum kadarıyla. Ben ss sisteminin devreye girmesiyle yaşanan bu problemin ss' de bir sorunun olmadığının kanaatindeyim.

Neredeyse tırrrrı hemen hemen herkes yaşamış. Bu kadar olduğunu tahmin etmiyordum. Mahkemeye veren arkadaşı tebrik ediyorum.

Geri
Üst Alt