Passat B8 Big Retrofit Project :)

Hocam macera romanı gibi bi solukta okudum, hepimizin hayalleri bunlar 😀 Elinize sağlık, güle güle kullanın

Hayırlı olsun ...güzell hareketler.

Kılçık bir slogan atıcam !

Retrofit işinde bi dünya zaman harcayıp , 2 dünya emek verip , 3 dünya para harcadıktan sonra

Aracımı satıyorum demek?

Buyur kardeşim ben keyfini sürmüycem al sen hazıra kon demekle eş deger

Esas altı çizilecek nokta

Yukarda 3 dünya paradan bahsettim ya?
Aracı Satarken bunlar arac üzerinde 1 dünya ediyor.

Zaten herkesin görüşü retrofitleri çıkar ayrıca sat üzerine bir fikir birlikteligi var. Burdada ederse 2 dünya eder.

Ödeneğim / imkanım olsa bende isterdim bunların hepsinden. Nasıl olsa benim araç ahiretlik mezara kadar benim. Ne yaparsam kendime!!!

Retrofit işinde bi dünya zaman harcayıp , 2 dünya emek verip , 3 dünya para harcadıktan sonra

Aracımı satıyorum demek?

Zaten herkesin görüşü retrofitleri çıkar ayrıca sat üzerine bir fikir birlikteligi var. Burdada ederse 2 dünya eder.

Ödeneğim / imkanım olsa bende isterdim bunların hepsinden. Nasıl olsa benim araç ahiretlik mezara kadar benim. Ne yaparsam kendime!!!
Dediğinize katılıyorum hocam bende aracımı satmayı düşünmüyorum güzel yorumunuz için teşekkürler 🙂

Dediğinize katılıyorum hocam bende aracımı satmayı düşünmüyorum güzel yorumunuz için teşekkürler 🙂

Aracımı satıyorum demek?

Retolar burda para etmiyor, yurt dışında Avrupa ülkelerinde hakkından fazlasını ediyor, tabi oralarda emek alın teri bilgi önemli seviyede araca 3 dünya harcıyorsanız satarken 4 dünya ediyor.

Koltuk ısıtmanın tadını gerçekten tadan bilir :) Bende Muğla'da uzun yıllar direnip yapmamıştım. Son 1 haftadır hava soğudu, o kadar keyifli ki. Arka koltuklarda da olunca daha efsane olur. Güle güle kullanın.
Teşekkür ederim hocam kablolarını ve kodlamasını yapmadım kısmetse pazar günü halledicem.Deneyip göreceğiz😀

Koltuk ısıtmanın tadını gerçekten tadan bilir :) Bende Muğla'da uzun yıllar direnip yapmamıştım. Son 1 haftadır hava soğudu, o kadar keyifli ki. Arka koltuklarda da olunca daha efsane olur. Güle güle kullanın.
Ben de Denizlide yasiyorum burda o kadar soguk olmuyor ama o konforu yasamak icin yapicam.2020 fr icin cikma koltuk isitma panelini yurtdisinda buldum onu aldim kargoyu bekliyorum :)

Geri
Üst Alt