Passat B8 Big Retrofit Project :)

Iceman

Yeni ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 May 2019
─░sim
Eren
Hocam macera roman─▒ gibi bi solukta okudum, hepimizin hayalleri bunlar ­čśÇ Elinize sa─čl─▒k, g├╝le g├╝le kullan─▒n

Savatage

Uzman ├ťye
Kat─▒l─▒m
24 Mar 2018
─░sim
savatage
Hay─▒rl─▒ olsun ...g├╝zell hareketler.

K─▒l├ž─▒k bir slogan at─▒cam !

Retrofit i┼činde bi d├╝nya zaman harcay─▒p , 2 d├╝nya emek verip , 3 d├╝nya para harcad─▒ktan sonra

Arac─▒m─▒ sat─▒yorum demek?

Buyur karde┼čim ben keyfini s├╝rm├╝ycem al sen haz─▒ra kon demekle e┼č deger

Esas alt─▒ ├žizilecek nokta

Yukarda 3 d├╝nya paradan bahsettim ya?
Arac─▒ Satarken bunlar arac ├╝zerinde 1 d├╝nya ediyor.

Zaten herkesin g├Âr├╝┼č├╝ retrofitleri ├ž─▒kar ayr─▒ca sat ├╝zerine bir fikir birlikteligi var. Burdada ederse 2 d├╝nya eder.

├ľdene─čim / imkan─▒m olsa bende isterdim bunlar─▒n hepsinden. Nas─▒l olsa benim ara├ž ahiretlik mezara kadar benim. Ne yaparsam kendime!!!

passatrline

Kat─▒l─▒mc─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
13 Ara 2020
─░sim
Dursun

Retrofit i┼činde bi d├╝nya zaman harcay─▒p , 2 d├╝nya emek verip , 3 d├╝nya para harcad─▒ktan sonra

Zaten herkesin g├Âr├╝┼č├╝ retrofitleri ├ž─▒kar ayr─▒ca sat ├╝zerine bir fikir birlikteligi var. Burdada ederse 2 d├╝nya eder.

├ľdene─čim / imkan─▒m olsa bende isterdim bunlar─▒n hepsinden. Nas─▒l olsa benim ara├ž ahiretlik mezara kadar benim. Ne yaparsam kendime!!!
Dedi─činize kat─▒l─▒yorum hocam bende arac─▒m─▒ satmay─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yorum g├╝zel yorumunuz i├žin te┼čekk├╝rler ­čÖé

Vedat_39

Yeni ├ťye
Kat─▒l─▒m
27 Eyl 2021
─░sim
Vedat
Ma┼čallah eme─činize sa─čl─▒k ├žok g├╝zel bi┼čey ├ž─▒km─▒┼č ortaya

uranusgrey_golf

Payla┼č─▒mc─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
29 A─ču 2020
─░sim
Furkan
Hocam S─▒f─▒r Rline direksiyon acilinden :) ilk onu ekleyin.

Culture33

Uzman ├ťye
Kat─▒l─▒m
12 Ocak 2017
─░sim
Mehmet
Dedi─činize kat─▒l─▒yorum hocam bende arac─▒m─▒ satmay─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yorum g├╝zel yorumunuz i├žin te┼čekk├╝rler ­čÖé

Retolar burda para etmiyor, yurt d─▒┼č─▒nda Avrupa ├╝lkelerinde hakk─▒ndan fazlas─▒n─▒ ediyor, tabi oralarda emek al─▒n teri bilgi ├Ânemli seviyede araca 3 d├╝nya harc─▒yorsan─▒z satarken 4 d├╝nya ediyor.

Alii

Payla┼č─▒mc─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
21 Eyl 2019
─░sim
Ali
C─░ddi emek var, g├╝le g├╝le kullan─▒n kazas─▒z belas─▒z.

Alii

Payla┼č─▒mc─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
21 Eyl 2019
─░sim
Ali

passatrline

Kat─▒l─▒mc─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
13 Ara 2020
─░sim
Dursun
Koltuk ─▒s─▒tman─▒n tad─▒n─▒ ger├žekten tadan bilir :) Bende Mu─čla'da uzun y─▒llar direnip yapmam─▒┼čt─▒m. Son 1 haftad─▒r hava so─čudu, o kadar keyifli ki. Arka koltuklarda da olunca daha efsane olur. G├╝le g├╝le kullan─▒n.
Te┼čekk├╝r ederim hocam kablolar─▒n─▒ ve kodlamas─▒n─▒ yapmad─▒m k─▒smetse pazar g├╝n├╝ halledicem.Deneyip g├Ârece─čiz­čśÇ

mach1

├ťye
Kat─▒l─▒m
17 Eki 2019
─░sim
Melih
Koltuk ─▒s─▒tman─▒n tad─▒n─▒ ger├žekten tadan bilir :) Bende Mu─čla'da uzun y─▒llar direnip yapmam─▒┼čt─▒m. Son 1 haftad─▒r hava so─čudu, o kadar keyifli ki. Arka koltuklarda da olunca daha efsane olur. G├╝le g├╝le kullan─▒n.
Ben de Denizlide yasiyorum burda o kadar soguk olmuyor ama o konforu yasamak icin yapicam.2020 fr icin cikma koltuk isitma panelini yurtdisinda buldum onu aldim kargoyu bekliyorum :)

├ťst