Boya Koruma

Hocam böyle cok küçük cizikler var.
00486a8be6249225a8073d3b228bc080.jpg
2021cff820a1a0c8ca7bbd211e5c71cb.jpg

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1. senesi dolan boya korumamı yeniden ziebart ta diamond gloss uygulaması ile 480 tl ye yeniledim. Vay arkadaş sıfır gibi oldu kerata :)

IMG_1790.JPG

Merhaba Go Garage olarak Ankara Eryamanda Hizmetinizdeyiz Sacc pro 2 yıl garantili kristal seramik kaplama +motor temizliği tam kapsamlı boya koruma paketimiz 789 TL , sadece boya koruma paketimiz 350 TL dir. Seramik Kaplama işlemimiz 24 saat sürmektedir. Ayrıca boyasız Göçük Düzeltme işleriniz için resim göndererek fiyat alabilirsiniz ankaragogarage.com

Merhaba Go Garage olarak Ankara Eryamanda Hizmetinizdeyiz Sacc pro 2 yıl garantili kristal seramik kaplama +motor temizliği tam kapsamlı boya koruma paketimiz 789 TL , sadece boya koruma paketimiz 350 TL dir. Seramik Kaplama işlemimiz 24 saat sürmektedir. Ayrıca boyasız Göçük Düzeltme işleriniz için resim göndererek fiyat alabilirsiniz ankaragogarage.com
Seramik için kullandığınız malzeme nedir acaba. Mümkünse link atar mısınız. Dediğiniz paraya sadece malzeme bile zor alınıyor

Boya koruma işi tamamen ufak tefek çizikler ve kısa süreli parlaklık için yapıldığını anladım. Boya korumanın ömrü maximum 6 ay. Seramik ise kullanılan malzemeye göre 3 yıla kadar boya üzerinde kalıcı bir katman oluşturuyor. Darbeye, kuş pisliğine karşı etkili olmasa da boyayı reçine ve güneşe karşı koruduğu hususunda herkes hemfikirdir. Seramik için en çok önerilen marka Gtechniq. Boya korumayı neredeyse herkes yapabilir ancak seramik işi ciddi ustalık/ehliyet isteyen bir iş olduğunu hatırlatmak isterim. Bence 1500 TL altında yapılan seramikler her daim sorgulanmaya açıktır. Saygılar. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Seramik için kullandığınız malzeme nedir acaba. Mümkünse link atar mısınız. Dediğiniz paraya sadece malzeme bile zor alınıyor
Hocam tavsiyem malzemeye (önemlide olsa)çok takılmayın önemli olan işçililk belirtilen fiyatlara da düzgün bir işçiliği kimse yapmaz hadi fiyatta istisna var diyelim belirtilen sürede iyi bir uygulamanın bitmesi mümkün değil .

Boya koruma işi tamamen ufak tefek çizikler ve kısa süreli parlaklık için yapıldığını anladım. Boya korumanın ömrü maximum 6 ay. Seramik ise kullanılan malzemeye göre 3 yıla kadar boya üzerinde kalıcı bir katman oluşturuyor. Darbeye, kuş pisliğine karşı etkili olmasa da boyayı reçine ve güneşe karşı koruduğu hususunda herkes hemfikirdir. Seramik için en çok önerilen marka Gtechniq. Boya korumayı neredeyse herkes yapabilir ancak seramik işi ciddi ustalık/ehliyet isteyen bir iş olduğunu hatırlatmak isterim. Bence 1500 TL altında yapılan seramikler her daim sorgulanmaya açıktır. Saygılar. 
Boya koruma da, seramikte ciddi ustalık gerektiyor çünkü her ikisinde de işin içine polisaj var., Polisaj bu işin en önemli ve en çok emeğin olduğu aşama., Zaten ustalık polisaj da beli oluyor., seramikte ekstra dan seramik uygulaması hata kabul etmediğinden bir zorluk var ama onu da Dr. beasley gibi markaların her amatör insanın uygulayabileceği ürününleri var., Önemli olan polisaj aşaması yoksa gerisi kolay., Seramik bile olsa darbeye taş sıçramalarına karşı korumaz ama kuş pisliğine karşı üzerinde çok uzun süre kalmadığı sürece sıkıntı olmaz en kötü seramiğe zarar verir..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar merhaba.

Sıkı bir golf tutkunuyum. Ankara’dayım. Adım Cihan. 99 Golf, 2007 Golf GT, 2013 Golf 1.4 Act Dsg sahibiyim. Yaşım 35. Küçüklüğümden beri arabalara özellikle de golfe meraklıyım. Aynı zamanda arabaların detay bakımları ile de hobi olarak ilgileniyorum. Kendi araçlarım başta olmak üzere seramik kaplama dahil yaptım ve yapıyorum. Onun dışında eş dost un araçlarını yapıyorum. Forumda bu arayışta olan ve Ankara’da olan arkadaşlar varsa yardımcı olmak isterim.

Özelden ulaşabilirsiniz.

Ticari bir kaygım yok onu belirteyim. Reklam vs gibi anlaşılmasın lütfen. 

Herkese iyi forumlar.

Seramik kaplama taş izlerinden koruyor mu acaba yoksa taş gelince yine iz oluşuyor mu ?

Taş izlerini koruduğunu söyleyemem. Onun için ayrıca şeffaf folyo uygulamaları yapılması icap eder.

@cihhoo Kaplamayı yarım olarak mı tavsiye edersiniz tam kaput kaplama mı ?

Geri
Üst Alt